Концерт органіста-віртуоза Лукаса Гаслера

Концерт органіста-віртуоза Лукаса Гаслера

Концерт органіста-віртуоза Лукаса Гаслера фото: facebook.com/lukas.hasler.organist/

Відомий австрійський органіст-віртуоз Лукас Гаслер виступить із двома концертами у Львові, щоб підтримати Україну в часи війни.

Концерти відбудуться 10 та 11 червня у Львівському орагнному залі.

Лукас Гаслер навчався органного мистецтва в Гамбурзі, Стразбурзі та Ґраці. Він успішно концертує в Європі та Азії, є лауреатом багатьох міжнародних органних конкурсів. В останній час успішно пробує себе як композитор.

Лукас Гаслер – молода зірка органного світу. Маючи десятки тисяч підписників у Facebook, Instagram, YouTube і Twitter, він є одним із найуспішніших органістів у світі соціальних мереж.

На його сольних концертах у Львівському орагнному залі звучатиме музика Баха, Моцарта, Відора.

Виконує:
Лукас Гаслер – орган (Австрія)

Програма:
Твори Йоганна Себастьяна Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Шарля-Марі Відора.

Про виконавця:

Лукас Гаслер навчається в Університеті музики та виконавських мистецтв Ґраца в класі Ульріха Вальтера і провів рік у Académie Supérieure de Musique de Strasbourg у Франції під керівництвом Йоганна Вексо. Він також закінчив навчання з управління культурою та медіа в Гамбурзькому університеті (Німеччина), який закінчив у 2019 році, отримавши ступінь магістра. Того ж року з відзнакою отримав ступінь бакалавра органа. Окрім участі в церемонії відкриття Зальцбурзького фестивалю, він також виступав на Тірольському фестивалі Erl, органному літньому органному фестивалі Святого Флоріана Брукнера, на Міжнародному органному фестивалі в Дюссельдорфі (IDO). Він має успішну міжнародну концертну кар’єру, яка вже привела його до Європи та Азії, а також до деяких із найбільших соборів у Сполучених Штатах. Лукас двічі виграв музичний конкурс «Prima la Musica», а в 2019 році отримав «Гран-прі» на Міжнародному органному конкурсі на Мальті. У 2014 році він також отримав премію «Bärenreiter-Special» за інтерпретацію твору Йоганна Себастьяна Баха. Через рік на конкурсі молодих композиторів «Jugend komponiert» його сюїта для фортепіано та скрипки увійшла у фінал.
Молодий органіст і композитор відвідував майстер-класи Жана Гіллу, Тона Купмана, Людгера Ломанна та Скіпа Семпе. Лукас захоплює своєю колоритною та пристрасною музичністю. Окрім концертних турів, Лукас виступав як хормейстер та аранжувальник транскрипцій для органа. У 2019 році вийшов його перший сольний альбом “A portrete” з органною музикою Баха, Ліста, Дюпре та його власними імпровізаціями.

Тривалість концерту: близько години
Вартість вхідного квитка 200 грн.

Відвідувачів просять мати з собою документ, що посвідчує особу.

У разі оголошення повітряної тривоги під час концерту його буде перервано, а гостям запропоновано перейти в безпечне місце.

Квитки можна придбати:
– у касі Органного залу щодня з 13:00 до 19:00

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах