Квітень у філармонії

Квітень у філармонії - фото: Львівська національна філармонія

Квітень у філармонії - фото: Львівська національна філармонія

Квітень у Львівській національній філармонії продовжується низкою музичних подій.

Тож містян та гостей запрошують на 20 концертів, серед яких — благодійні вечори на підтримку ЗСУ, дебюти молоді в рамках «Талантів ІІІ тисячоліття», виступи солістів оркестру, дитячий балет та насичені симфонічні програми.

Добродіяння: 05 квітня о 19:00

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії проведе благодійний концерт, кошти від якого буде спрямовано на потреби армії. 

Конфронтація: 06 квітня о 18:00

Пориньте у звучання симфонічного оркестру INSO-Lviv, що надихає, заряджає та звільняє від важких думок. Відкрийте музику, що змушує дихати на повні груди, відчувати неповторні миті і радіти кожній хвилині в колі друзів та однодумців.

Солісти оркестру: 12 квітня о 19:00

Музиканти Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії та диригент Сергій Хоровець запрошують на концерт солістів, у виконанні яких ви почуєте водночас вишукану та екстравагантну програму.

Сила Мистецтвa. Vol.3.

Благодійний аукціон: 13 квітня о 18:00 вже втретє відбудеться благодійний аукціон за участі Академічного симфонічного оркестру INSO-Львів Львівської національної філармонії та галереї «Home of Arts Lviv» за підтримки «Ветеран Медіа». На слухачів чекатимуть унікальні твори мистецтва, незабутній вечір у супроводі симфонічного оркестру, особлива атмосфера та цінні миті спілкування у колі однодумців.

Пригоди дівчинки Веснянки: 14 квітня об 11:30

Спільно з балетною школою-театром «L.Stage» глядачів запрошують на балет відомої української композиторки Жанни Колодуб, написаний спеціально для дітей на сюжет відомої казки Г. К. Андерсена «Дюймовочка».

Бандура. Трибʼют: 18 квітня о 19:00

70-річний ювілей класу бандури Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка збирає студентів, викладачів, випускників, які стали знаними артистами, а також запрошує усіх закоханих у звучання бандури слухачів.

Ремінісценції.UA: 19 квітня о 19:00

Маємо змогу поринути у мікс різних жанрів: слова, пластики, музики, пісні, поезії, відеоінсталяції… Унікальність цього історично-музичного проєкту — у тому, що сучасними сценічними засобами розповідатимуть глядачеві 300-літню історію нищення України російською імперією… Проєкт складається із десяти новел, своєрідних персональних історій про Війну, Страх, Репресії, Смерть, але водночас — про Віру, Життя, Надію, Боротьбу за Україну.

Взаємодія: 20 квітня о 18:00

Звучатиме програма оркестру INSO-Львів, зіткана зі справжніх хітів у світі класичної музики — хвилюючої Симфонії № 40 Вольфганга Амадея Моцарта та вражаючої Симфонії № 3 Йоганнеса Брамса. 

Автостопом по музичній галактиці. Планета Інструментів: 21 квітня об 11:30

Разом із Дзень-Бумом діти вирушатимуть на чергову дивовижну планету музичної галактики. 

Якщо любиш Україну: 21 квітня о 18:00

На свій творчий вечір запрошує Віктор Камінський – композитор, що працює в найрізноманітніших стилях та жанрах та з однаковою креативністю та шаною підходить і до популярних пісень, і до симфонії.

Я йду, Христе! 23 квітня о 19:00

ТМ «Театр у кошику» презентує спільний проєкт, присвячений пам’яті митрополита УГКЦ Андрея Шептицького — виставу «Я йду, Христе!» у живому супроводі відомих музикантів.

Вечір інструментальних дуетів: 24 квітня о 19:00

До уваги слухачів знамениті інструментальні концерти у виконанні учнів Львівського державного музичного ліцею імені Соломії Крушельницької у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» під орудою Тараса Вергуна.

Вечір прем’єр 3.0: 26 квітня о 19:00

Цього разу Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії в тандемі з солістами та диригентом Сергієм Хоровцем представлять новітні твори наших закордонних сучасників, а також композицію українського митця Левка Колодуба.

STABAT MATER: 27 квітня о 18:00

Звучатиме унікальний твір уельського композитора Карла Дженкінса для симфонічного оркестру, хору та двох солістів, заснований на середньовічній католицькій секвенції «Stabat Mater».

Крізь темряву: 30 квітня о 19:00

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії разом з американським диригентом Бенджаміном Лоебом та гостями філармонії представить програму творів, інспірованих духовністю. 

фото: facebook.com/lvivphilharmonicфото: facebook.com/lvivphilharmonic

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах