Концерт Ray Brown jr у рамках фестивалю Jazz Bez

Концерт Ray Brown jr у рамках фестивалю Jazz Bez - фото: on.od.ua

Концерт Ray Brown jr у рамках фестивалю Jazz Bez - фото: on.od.ua

10 грудня в Emily Resort у рамках ХХІІІ міжнародного фестивалю Jazz Bez відбудеться концерт легендарного Ray Brown jr із спеціальною програмою.

Початок о 18 годині.

Вперше подію цього легендарного фестивалю приймає Emily Resort.

ХХІІІ Jazz Bez, що розпочинається вже 3 грудня — це один із наймасштабніших і найдовготриваліших фестивалів країни, а також — єдиний транскордонний: активності відбуваються паралельно і в Україні, і в Польщі.

Зберігаючи традиції — Jazz Bez і сьогодні, крім класичних виконавців традиційного джазу, запрошує молодих перспективних музикантів, які експериментують зі стилями та вибудовують мистецтво майбутнього.

Двадцять третій «Jazz Bez» об’єднує довкола джазу Львів, Дрогобич, Київ, Тернопіль, Рівне та Умань, а в Польщі — Перемишль і Краків.

Цього року на шанувальників джазу чекають 5 днів концертів і понад 30 музикантів з України, Польщі, Німеччини, Нідерландів, Португалії та США. Новинкою цього року стане поєднання джазової музики з театром, контактною хореографією, а також — Арт-терапією «Джазтерапія».

10 грудня о 18:00 в Emily Event Hall можна почути та побачити славнозвісного американського вокаліста Ray Brown jr, котрий приїздить до Львова спеціально на запрошення Jazz Bez і Emily Resort.

Також виступатимуть музиканти з Одеси, Києва, Кривого Рогу: Андрій Арнаутов, Олексій Петухов, Михайло Євтушенко та Леонід Петкун.

фото: Emily Resortфото: Emily Resort

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах