Великдень у Львівському органному

Великдень у Львівському органному - фото: Львівський органний зал

Великдень у Львівському органному - фото: Львівський органний зал

Містян запрошують провести великодній день у Львівському органному залі – просторі, що дарує спокій, гармонію і красу мистецтва.

Тож 20 квітня відбудуться чотири особливих концерти, кожен із яких стане ніжним дотиком до душі, символом піднесення й радості. Розділіть ці святкові миті разом із рідними та близькими в колі класичної музики

Розклад концертів:

14:15 – «Музика небес: Сонати, молитви, пророцтва». Глибокий діалог скрипки та органа – це музика, що мовить до самого серця. Адріан Боднар і Світлана Позднишева виконають відомі класичні шедеври й сучасні духовні твори українських та іноземних композиторів.

17:00 – «Шедеври фортепіанної музики». Віртуозна і ніжна програма Меланії Макаревич містить величезну палітру емоцій: від романтичної лірики до класичних фортепіанних хітів. Вона сподобається як справжнім поціновувачам класики, так і тим, хто лише відкриває для себе красу й естетику піанізму.

19:00 – «Святкова органна музика». Віталій Дворовий запрошує на світлий та піднесений концерт, який цілковито передає велич великоднього торжества. У програмі – шедеври Баха, Генделя, Штамма, Пахельбеля, Дюбуа, Ліста й Льонка.

21:00 – «Органна музика при свічках». Цей концерт стане завершальним акордом святкового дня. Відома органістка Надія Величко виконає віртуозну програму, що наповнює гармонією і внутрішнім сяйвом. Бо коли зал освітлюють лише свічки, здається, саме небо стає ближче, а зірки на ньому – яскравіше.

фото: Львівський органний зал фото: Львівський органний зал

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах