Перформанс  Впольована пристрасть. Перезавантаження

Перформанс "Впольована пристрасть. Перезавантаження"

"Впольована пристрасть" — сучасне містичне дійство наближене до ритуалу, яке можна ідентифікувати українським і водночас не шароварним; яскравим і водночас естетично вишуканим; "нашим" і водночас сучасним; нерозривно пов’язаним із світовим і тим більше європейським контекстом. "Впольована пристрасть" — це Поезія. Звучатимуть уривки з поеми "Відшукування причетного" геніального українського поета ХХ ст. Грицька Чубая.

"Впольована пристрасть" — це Музика. Варіації на теми сюїти "Впольована пристрасть" сучасного молодого українського композитора Всеволода Сіренка — це академічна музика стилізована під бароко. "Впольована пристрасть" — це Костюми. Завдяки ним можна інтерпретувати це дійство як театралізовану демонстрацію костюмів. "Впольована пристрасть" — це Простір. Чорним по чорному — гасло перформансу.

Деякі речі залишаються невидимими, хоча вони безумовно існують. Світ — це своєрідний чорний простір, який може лише здатися порожнечею. Втім, якщо поринути в нього, то можна відчути наскільки він насичений життям, відчути всю його багатошаровість. І головне — усвідомити, що чорний — це зовсім не траур і зовсім не відсутність чогось…. Це те, що живе глибоко в серці, снах і наших генах.

Автор ідеї, режисер та художник — Богдан Поліщук (костюми, сценографія простору, концепція перформансу);

Композитор — Всеволод Сіренко (в перформансі звучатимуть варіації на теми сюїти "Впольована пристрасть").

Виконавці:

  • Варвара Турта — клавесин;
  • Єлизавета Чхартішвілі — гобой;
  • Руслан Кірш — голос;
  • Анна Кірш — голос
ДЕ, КОЛИ І ВАРТІСТЬ
Коли:
12 cічня - 13 cічня, 19:00
Адреса:
вул. Городоцька, 36
Телефон:
+38 096 945 40 46
Ціна:
Від 250 грн.