Моновистава "Дзеркало"

Афіша - Театри - Моновистава "Дзеркало"

Афіша - Театри - Моновистава "Дзеркало"

Вперше в Україні – відома мисткиня та циркова артистка Меліса фон Вепі з авторською моновиставою “Дзеркало”.

Театр, акробатика та танець поєднаються під  супровід авторських імпровізацій французького композитора Стефано Оліва.

Особливий стиль “мистецтва повітряних технік” відкриває необмежені можливості для творчості. Досліджує перетини фізичних та психологічних аспектів гравітації та сприйняття реальності.

Епіграфом до вистави стануть цитати з роману Йозефа Рота "Сліпе дзеркало", шедевру ліричної прози про долю молодої дівчини у міжвоєнні часи, написаного письменником у 1925 році.

Учасники:

Меліса Фон Вепі, акторка, автор ідеї   (Швейцарія – Франція)

Швейцарсько-французька мисткиня Меліса Фон Вепі розпочала свою циркову кар’єру у віці 5 років в “Майстерні мистецтв” Женевського цирку. Разом із Хлоєю Моглія Меліса заснувала  “Moglice-Von Verx Company” і в цьому тандемі було створено декілька вистав: : “Un Certain endroit du ventre” (2001), “Temps Troubles” (2003), “I look up, I look down…”(2005).

З 2007 року Меліса фон Вепі проводить унікальне художнє дослідження, в якому  розробляє сценографічні елементи для кожного шоу. Акробатика стала невід'ємною частиною її драматургії, яка також пов'язана  з театром і танцем: фізичним та внутрішнім формами гравітації.

З 2010 року мисткиня створює проекти під назвою компанії "Happes". Happes – як  спійманий; явище, яке  всотується у всесвіт поетичних та казкових метафор. Це філософія, яка розгортає перед публкіою оголені почуття.

Стефан Оліва, фортепіано (Франція)  

Кар’єра Стефана Оліви стрімко пішла вгору наприкінці 1980-х, під час сольних  виступів та виступів з різноманітними ансамблями. Чуттєвий стиль та еклектичний смак композитора та піаніста не міг стати непомітним.

Його дискографія була визнана пресою у вигляді нагород, таких як “Золоте Джанго - Одкровення”(1992), журнал “Jazzman”: “Шок року” (4 1998, 2000, 2002, 2004), Премія Vian від Французької академії джазу (2002), “Favourite Record”академії Чарльза Кроса (2002), занесена до Топ-20 журналу “Les Inrockuptibles…” Стефан Оліво закоханий в кіномистецтво,  пише музику до коротких метрів та часто акомпонує під час трансляцій німого кіно.

Купити квитки на Моновистава "Дзеркало"

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах