Проєкт "EXIsT"

Проєкт "EXIsT" - фото

26 січня о 18:00 у "Квартирі 35" відбудеться відкриття виставки "EXIsT" Данила Туркіна.

Експозиція триватиме до 28 лютого.

Виставка робіт сучасного мистецтва молодого краматорського художника Данила Туркіна (Exculat Terrantes) «EXIsT» — це багатовимірна реальність творчого життя художника, ідеї глибинного пізнання себе і світу. 

Comprovitism (Компровітизм) — стиль, в якому художник висловлює себе. Назва означає «що набуває життя». Це мистецтво пізнання життя, набуття знань і багатства людського досвіду. Також, це слово містить у собі: компромат, компроміс і комунікацію.

Стиль робіт зміщує наше повсякденне сприйняття життя в образи фантастичних персонажів, які сповнені знань, і в них злиті характери героїв, історичні вікна часу та яскраві візерунки інших вимірів. У грі кольорів, нашаруванні форм і деталізації, спостерігається галографічність побудов, яка дозволяє пробудити в уяві сприйняття багатомірного образу, а саме — його всеохопний огляд в прояві всіх можливих сторін.

Під час взаємодії з картинами, кожна людина відкриває для себе індивідуальні образи й символи, проживаючи свій унікальний, по баченню і змістом, досвід. Декодуючи шифри й коди, глядачеві розкриваються відповіді, які спонукають замислитися про щось дійсно важливе, міркувати про блискавичну швидкість життя і відкривати нові простори. Але пам’ятайте про те, що всі відповіді знаходяться всередині нас самих, а картини в цьому випадку виконують роль помічника, аби зрозуміти самого себе.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах