Красота Барвности. Виставка української кольорової графіки

Красота Барвности. Виставка української кольорової графіки

Красота Барвности. Виставка української кольорової графіки фото: https://nml.com.ua/

13 грудня 2021 року в Історичному комплексі Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького відкривається мистецький проєкт  "Красота Барвности": виставка української кольорової графіки".
 
Виставку присвячено 50-літтю з часу започаткування реставрації творів графіки в Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького.
 
Виставка триватиме до 13 лютого 2022 року у виставкових залах Історичного комплексу Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького (Львів, вул. М. Драгоманова, 42).
 
"Ювілейний проєкт представить близько 80 оригінальних аркушів з нашого фондового зібрання авторства майже п’ятдесяти художників. Ми відібрали найбільш показові роботи, що найкраще ілюструють досягнення музейних реставраторів за увесь час розвитку цього напряму реставраційної справи у музеї (починаючи з 1970-х років). Здебільшого, це – кольорові малюнки на папері: портрети й пейзажі, проєкти та жанрово-побутові композиції українських художників і анонімних авторів другої половини ХІХ – ХХ ст.

Будуть представлені роботи Тараса Шевченка, Костянтина Трутовського, Миколи Пимоненка, Теофіла Копистинського, Михайла Жука, Софії Зарицької, Василя та Миколи Кричевських, Олени Кульчицької, Олекси Новаківського, Ольги Плешкан, Леопольда Левицького, Галини Захарясевич-Липи й інших відомих і забутих майстрів.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Виставки
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах