Ганна Кучабська "За фірткою"

Ганна Кучабська "За фірткою"

Ганна Кучабська "За фірткою" фото: facebook.com/anna.kuchabska

З 1 червня в залах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відкривається виставка творів Ганни Кучабської «За фірткою».

На виставці «За фірткою» Г. Кучабська представляє творчі роботи – краєвиди, предмети і куточки, вихоплені з невибагливого побуту селянина («У стодолі», «За фірткою», «Поле за городом», серія «Ритми і фактури» й ін.). Значну частину експозиції становлять композиції зі зображенням свійських тварин («І півень для краси...», «Кицька Беця», «Кури» й ін.). Поряд зі згаданим доробком на особливу увагу заслуговують портрети художниці («Задумався», «Господар»). Живопис авторки легкий, не перенасичений пошуками надміру складних композиційних творів. Він настроєвий, свіжий і ліричний.

За останні три роки Г. Кучабська взяла участь у понад двадцяти всеукраїнських і міжнародних виставках, які відбулись у Японії, Кореї, Польщі, США, в Аргентині, Індонезії та в інших країнах, а також у рідному Львові та в Києві.

"Побачити красу в буденному до снаги не кожному митцеві. Замилуватися простими речами, які тебе оточують щодня, – велике мистецтво. Таке вміння демонструє глядачеві на персональній виставці «ЗА ФІРТКОЮ» художниця Ганна Кучабська – членкиня Національної спілки художників України, Спілки дизайнерів України, Mondial Art Academia та Міжнародного акварельного товариства (International Watercolour Society)", - додають організатори.

Ганна Кучабська народилась у с. Вербівцях, що на Івано- Франківщині. Це – чудовий край, краса якого не тільки в карпатських краєвидах, але й у багатстві народного мистецтва, яким славиться Покуття. Хоч уже понад сорок років художниця живе у Львові, проте не розлучається з рідними Вербівцями, де минули її дитинство та юність. Адже рідний край – те місце, яке надихає, спонукає до творчості, живить уяву.

Серед усіх мистецьких здобутків, знань і вмінь мисткиня почуває особливу любов до малярства, досконало володіє різними його технологіями, віддаючи перевагу акварелі, олійній і акриловій технікам. На виставці «За фірткою» Г. Кучабська представила творчі роботи, які виконала акрилом на дошці ОСП. Ці матеріали, на думку авторки, дозволили найвиразніше передати фактуру побуту і зміст повсякденного життя селян. 

Виставка проходитиме у виставкових залах НМЛ (2-й поверх будівлі Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької), вул. Листопадового чину, 7. 

Експозицію можна оглянути щодня з 10:00 до 17:00, крім понеділка.

Вхід для внутрішньо переміщених осіб – вільний на підставі довідки про взяття на облік ВПО.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Виставки
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах