Збирачі. Фотовиставка

Збирачі. Фотовиставка - фото: Zero Waste Lviv

Збирачі. Фотовиставка - фото: Zero Waste Lviv

"Збирачі" - так називається фотовиставка, де презентували результати дослідження складу та ролі групи неформальних збирачів вторсировини в управлінні відходами Львова.

Яка роль цих людей у місті? Зокрема, у поводженні з відходами? Чи розглядали ви їх як екоактивістів та рятівників скарбів?..

ГО Zero Waste Lviv вперше в Україні провела таке дослідження-розвідку і виявила чимало цікавих фактів.

Локація виставки: пл. Ринок, 9, Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука, 1 поверх
Час роботи: 10:00 – 20:00 - у будні (до 18:00 у суботу та неділю).

Вхід: вільний і бажаний.

Виставка триватиме до кінця березня.

Неформальні збирачі – це усталена назва у сфері управління відходами тих мешканців міста, які вибирають зі смітників ресурсоцінні відходи, що підлягають переробці. Але, як показало дослідження, не лише їх.
Хтось «полює» за цінностями від скрути, задля виживання, бо це основний спосіб заробітку, для інших – додатковий. Є й такі, для кого ревізія смітника – захопливе хобі, адже деколи можна знайти унікальні раритети.
Їхній дохід залежить як від того, що викидають мешканці, так і від можливостей продажу своїх знахідок: наявності попиту на ту чи іншу вторсировину в пунктах прийому чи можливості торгувати на блошиних ринках, а також від попиту на відновлену старовину.

"Фотовиставкою «Збирачі» ми хочемо показати вклад цих людей у зменшення кількості відходів у Львові та розповісти про них те, що вдалось дізнатись під час дослідження", - додають організатори.

Автори фото для виставки: Богдан Ємець, Андріана Сиванич, Nadiya Kuhuk, Iryna Myronova, Evgeniya Yavorskaya.

Цей дослідницький проєкт-розвідка відбувся за підтримки Міжнародний фонд "Відродження" та уряду Швеції Embassy of Sweden in Kyiv в рамках Ініціативи з розвитку екологічної політики та адвокації в Україні (EPAIU).

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua - Telegram, Viber, Instagram, Facebook

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Виставки
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах