Свято, як в селі: Різдво можна буде відсвяткувати у  Шевченківському гаю

Свято, як в селі: Різдво можна буде відсвяткувати у "Шевченківському гаю"

Фото: infolviv.net

У час Різдвяних свят, з 7 до 11 січня, в Музеї народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" у Львові організують свято "Різдво в гаю". Вже вдруге відчинять свої двері садиби гаю, щоб діти та дорослі відвідувачі побачили, як колись святкували Різдво в українському селі. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Усі бажаючі разом з гуртом автентичної музики "Коралі", гуртом "Курбаси" та вертепами, колядуватимуть від хати до хати, це повинно створити особливу родинну атмосферу.

Організатори свята в час приготувань до Різдва  запрошують усіх створити неймовірно світлий та добрий настрій – зробити або намалювати свого ангелика, почепити на віконце у своїй домівці, а другого ангелика занести у Львівську свічкову мануфактуру за адресою пл. Музейна, 1. Цими ангеликами буде прикрашено Шевченківський гай на Різдво.

Також у музеї працює автенична виставка, яка презентує старовинний український одяг, в якому в давні часи  ходили колядувати і святкувати Різдво на наших теренах діди і прадіди. 

Крім цього, тут можна побачити ще й музичні інструменти і різдвяну кераміку.

 

ГОЛОВНЕ ЗА ДЕНЬ:

Де зустріти Новий рік у Львові: гучні концерти, вечірки та справжній бал

Захист від ДАІ: всі автомобілі швидкої допомоги у Львові обладнають відеореєстраторами

"Раптівка", "журбинка" та "мудрофон": як перекладають англійські слова львівські програмісти