Львівська академія мистецтв відкриє власну галерею

Львівська академія мистецтв відкриє власну галерею

фото:mystryiany.com.ua

Львівська академія мистецтв відкриє власну галерею

25 березня відбудеться відкриття галереї Львівської національній академії мистецтв.

"Галерея ЛНАМ – це новий мистецький простір, створений з метою підтримки творчих ініціатив студентської молоді.


На відкритті  покажуть експозицю студентських робіт

 Сучасно обладнана галерея повинна стати повноцінним осередком культурно-мистецького життя міста, залучити громадськість Львова і, насамперед, бути своєрідним інкубатором авторських проектів студентів і випускників академії. Ніяких жанрових, стилістичних чи інших обмежень до творчих реалізацій. Мета – створити максимально комфортну платформу для втілення ідей молодого мистецького середовища", - розповіли організатори.

Робота Галереї розпочнеться зі збірної виставки кращих студентських робіт, репрезентованих усіма випускаючими кафедрами.

Виставка має на меті продемонструвати специфіку львівської вищої мистецької школи, яка акумулює місцеві художні традиції, базується на принципах академізму, європейської художньої освіти та апелює до тенденцій світового мистецького процесу.


Всі бажаючі можуть подавати роботи на конкурс проектів

Монументальний живопис, скульптура, реставрація творів мистецтва, сакральне мистецтво, кераміка, скло, метал, текстиль, графіка, дизайн інтер’єрів та одягу засвідчують про присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну.

 Експозиція презентує широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів, спільною рисою яких є високий фаховий рівень, що відповідає віянням часу.

Започатковуючи діяльність Галереї, організатори запрошують студентів та випускників ЛНАМ взяти участь у конкурсі творчих проектів. Відібрані проекти отримають необхідну підтримку і будуть реалізовані упродовж 2015-2016 рр.

Експозиція виставки "Початок" триватиме до 19 квітня 2015.

За детальною інформацією щодо участі  у конкурсі проектів просимо звертатись до відділу видавництва та інформації ЛНАМ: info@lnam.edu.ua, офіційна сторінка у Фейсбук: https://www.facebook.com/lvivartacademy

Де: Львівської національній академії мистецтв (вул. Кубійовича, 38, подвір’я лабораторного корпусу).

Коли: 17.00

Години роботи Галереї:  понеділок – п’ятниця,  10:00 –  17:00 год.

Контакти: info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 243 74 28.

ЧИТАЙТЕ ЩЕ:Прочитано про Львів: що пишуть і говорять про місто 23 березня

На этих выходных Украина переходит на летнее время

Вірші у сквері: як львів’яни відзначили День поезії 

У Львові провели найдовший музичний флешмоб в Україні: як це було