У Львові з'явилася інтерактивна мапа місць відпочинку

фото:inmir.com

фото:inmir.com

Дозвілля та їжа
09 квiтня 2015 15:17

Початок весняно-літнього туристичного сезону не за горами. Департамент міжнародного співробітництва та туризму ОДА разом з Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства розробив карту відпочинкових місць в лісах Львівської області. Про це повідомили в прес-службі ЛОДА.


На карті позначили 35 місць для відпочинку


"Для зручності та комфортну туристів, подорожуючих та мешканців регіону на карті позначено 35 місць, придатних для відпочинку та пікніку на природі. Мапа містить описову інформацію про кожен з цих рекреаційних майданчиків, зокрема фотографії і точні географічні координати", – розповів в.о. директора департаменту міжнародного співробітництва та туризму Лев Захарчишин.


Карта доступна двома мовами за посиланнями:


https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zV1hqjRLC_44.ks7-ym-y11r4(українською мовою);

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zV1hqjRLC_44.ktnzOcVhp2-E(англійською мовою).

Нагадаємо, що в межах Державного лісового фонду є ціла мережа еколого-пізнавальних рекреаційних об’єктів, маршрутів, стежок, місць активного відпочинку людей, облаштованих рекреаційних зон, вздовж основних автодоріг для короткотермінового відпочинку подорожуючих. Зокрема, на території обласного управління лісгоспу представлені наступні види рекреації  для відпочинку населення:


"Чортова скеля", гора "Пікуй", "Парашка" і інші маршрути


15 екологічних стежок загальною протяжністю 111 км, в тому числі на Розточчі – 2 стежки: "Вовковиця" та "Чортова скеля", в Карпатах – 9 стежок, з яких найбільш відвідувані: "На гору Пікуй", "На гору Парашка", "На водоспад", "Долиною річки Кам’янка";

19 еколого-пізнавальних маршрутів загальною протяжністю 134 км, в тому числі по підприємствах Поліської зони – 4 маршрути: "Триніг", "Білоцвіт", "Гарай", на Опіллі 2 маршрути: "Підлиська гора" та "Свята гора", на Передкарпатті 2 маршрути – "Ярина" та "Стільське городище";

5 рекреаційних зон, з них найбільш відвідувані: "Водоспад на річці Кам’янка" та "Тустань";

2 туристичні зони в урочищі "Дубина" та урочищі "Тустань".

Ще новини Львова:

Львів готується до "поливаного" понеділка: на площі Ринок встановлять сушки для волосся 

На Великдень до Львова: що цікавого приготували туристам 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах