Львів потрапив у п'ятірку найкомфортніших для життя міст в Україні: хто нас "обійшов"?

Новина - Дозвілля та їжа - Львів потрапив у п'ятірку найкомфортніших для життя міст в Україні: хто нас "обійшов"?

Новина - Дозвілля та їжа - Львів потрапив у п'ятірку найкомфортніших для життя міст в Україні: хто нас "обійшов"?

Дозвілля та їжа
09 червня 2015 10:49

Соціологічна група "Рейтинг" спільно з International Republican Institute провела муніципальне дослідження, як жителі українських міст оцінюють якість послуг, роботу місцевої влади та інші показники, що визначають якість життя.

Опитування проводилося з 2 по 20 березня у всіх обласних центрах України, крім Донецька та Луганська. У кожному місті експерти опитали по 800 респондентів у віці старше 18 років. Статистична похибка дослідження становить не більше 3,5%. Дослідження проводилося вперше. Лідерами за опитуваннями серед населення стали Вінниця та Харків.

Якщо Вінниця вже кілька років є муніципальною "зіркою" і прикладом для наслідування, то Харків, принаймні в столиці, не сприймався як успішне і комфортне місто. Харків’яни вважають інакше: за їхніми оцінками, перша столиця УРСР нарівні з Вінницею – беззаперечні лідери рейтингу українських міст. Вінниця входить в трійку лідерів по 13 показникам з 18 критеріїв, Харків лідирує в 14 номінаціях.

Третє місце в рейтингу міст за рівнем комфорту розділили Тернопіль та Львів. Засновник соціологічної групи "Рейтинг" Ігор Тищенко називає прорив Тернополя несподіваним, пояснюючи це тим, що тернопільчани виявилися одними з найбільш терпимих жителів, незважаючи на найнижчий рівень доходів по Україні – 2739 гривень, що на 31% менше, ніж середньоукраїнська зарплата.

Львівський феномен, на думку соціолога, обумовлений сприйняттям його як культурного та історичного міста, а також лояльністю жителів до мера міста Андрія Садового.

Львів потрапив у п'ятірку найкомфортніших для життя міст в Україні: хто нас "обійшов"? фото

Львів потрапив у п'ятірку найкомфортніших для життя міст в Україні: хто нас "обійшов"? фото 1

Окрім того, Львів потрапив до п'ятірки лідерів за такими характеристиками: якість тротуарів, прибирання сміття, вуличне освітлення, дороги, вищі навчальні заклади, школи, зелені зони, прибудинкові території. За якістю водозабезпечення Львів опинився на першому місті в рейтингу.

Львів у новинах:

Скільки коштує відпочинок в Карпатах влітку 2015 та як можна зекономити 

В Парку культури на вихідних влаштують фестивалі, воркшопи та розваги для тварин 

Йога та джазові сніданки: як львів'яни відпочивали на цих вихідних у парках міста (фоторепортаж) 

За матеріалами Inspired та Твоє місто

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах