Квитки на концерт пам яті  Андрія Кузьменка - уже в продажі

Квитки на концерт пам'яті Андрія Кузьменка - уже в продажі

фото з сайту glavred.info

21 червня, на стадіоні "Арена Львів" відбудеться концерт пам’яті Андрія Кузьменка (Кузьми). Квитки на концерт уже з’явилися в продажу. 

На сцену "Арени Львів" разом із музикантами групи "Скрябін" вийдуть  "Брати Гадюкіни", Святослав Вакарчук, Дмитро Шуров (Pianoбой), Олександр Пономарьов, Наталія Могилевська, Андрій Хливнюк, LOBODA, Олександр Положинський, Тарас Чубай, Женя Галич (O.Torvald), Фагот (ТНМК), Марія Бурмака, Віктор Павлик, Арсен Мірзоян, Віктор Бронюк (ТІК), Тарас Тополя (Антитіла), Олег Собчук (С.К.А.Й.), "Пающіє Труси".  Всі артисти виконають пісні гурту "Скрябін".

Нагадаємо, 2 лютого цього року в автокатастрофі трагічно загинув лідер українського гурту "Скрябін" Андрій Кузьменко. На численні прохання друзів Кузьми та за згодою його сім’ї - 20 травня 2015 року в столичному Палаці Спорту відбувся великий концерт – триб’ют Пам’яті Кузьми Скрябіна.

Зважаючи на важливість Львівщини та Львова у житті Кузьми і вплив "малої батьківщини" співака на його формування як особистості, великий концерт пам’яті відбудеться тепер ще й на найбільшому майданчику міста – стадіоні "Арена Львів".

Квитки на Концерт Пам’яті Кузьми можна придбати на сайті kasa.in.ua та у касах міста.  Вартість квитків – від 150 грн. Початок – о 20:00 (вхід з 18:00).

Читачі Vgorode Львів можуть безкоштовно отримати 2 квитки на концерт

Розіграш Вконтакте 

Розіграш на Facebook

Львів у новинах:

"Міс Львів 2015" вперше обиратимуть глядачі 

У Парку Культури облаштують лаунж-простір з wi-fi та проектором 

Як буде виглядати "ревіталізована" площа Святого Теодора