У Львові завершили відновлення скверу на Підзамче

Новина - Дозвілля та їжа - У Львові завершили відновлення скверу на Підзамче

Новина - Дозвілля та їжа - У Львові завершили відновлення скверу на Підзамче

Дозвілля та їжа
26 червня 2015 17:24

У рамках проекту "Ревіталізація Підзамче" відбулась зустріч із мешканцями на території відновленого скверу. Сквер розташований на перехресті вулиць Б.Хмельницького-Стрімка, загальною площею 236 м кв. На локації встановили освітлення, ліквідували аварійні дерева, висадили нові дерева та встановили монолавку. Загальна вартість виконаних робіт – 50 тис грн.

"Сквер – це один із п’яти проектів публічного простору, який був у нас в процесі роботи над "Ревіталізацією Підзамче". Треба було його змінити так, щоб він відновив свою функцію - притягував до себе відвідувачів, щоб у ньому хотілось залишитись, щоб це місце ожило від зустрічей, подій від і для мешканців, від сміху та розваг у ньому. А щоб прийти та залишитись - для цього потрібно було облаштувати місце, щоб сісти, відпочити від шуму вулиці та темпу життя. Ми придумали велику довгу лавку - монолавку, яка має декілька "сценаріїв" використання - сидіти низько, майже при землі, опираючись на спинку, сидіти як на звичній лавці, чи обрати найширшу частину – "лежанку", де можна залізти гуртом друзів та всістись колом. Оновлений сквер починає жити заново із мешканцями та відвідувачами. Є ще багато ідей як змінити, покращити середовище скверу - це і організувати пандусний заїзд із сторони вул. Стрімкої, розфарбувати покриття скверу, реорганізувати зовнішні клумби, створити місця для сидіння на клумбах, поставити велостійки, кілька ідей для стіни", – зазначив Матвій Дух, співавтор ідеї облаштування скверу.

"За час виконання робіт у сквері проект змінювали декілька разів. Найбільше часу зайняв огляд комісією аварійних дерев та їх ліквідація. Протягом планування та відновлення скверу мешканці прилеглих будинків були дуже активними: відвідували зустрічі, розповідали про історію скверу, проблеми та ідеї облаштування, а після завершення робіт - засадили сквер квітами й кущами. Оновлення скверу ще триватимуть, а згуртована спільнота готова до їх реалізації", – зазначила Ярина Мельник, координатор проекту "Ревіталізація Підзамче".

"Ми з сусідами відпочиваємо у сквері та доглядаємо за ним. Рослини звозили усією вулицею: хто що мав у дворі чи на дачі – квітку чи кущ. Жасмин вже прийнявся, плануємо ще троянди додати", – зазначила Пані Тамара, мешканка вул. Стрімкої.

Довідка

Проект "Ревіталізація Підзамче" реалізовують Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків) в рамках Комплексної стратегії розвитку Львова. Проект співфінансується у рамках Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Львів у новинах:

У неділю у Львові перекриватимуть рух транспорту 

Вулицями Львова курсує автобус з джаз-бендами на даху 

Весь Львів: гід туриста

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах