Подробиці нововведення: як і коли у Львові будуть курсувати нічні маршрути

Подробиці нововведення: як і коли у Львові будуть курсувати нічні маршрути

Фото взято з сайту www.whystopover.com

17 червня виконавчий комітет Львівської міської погодив департаменту житлового господарства та інфраструктури організувати вивчення попиту населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків мережі нічних міських автобусних маршрутів загального користування.

Термін обстеження – з 1 липня по 1 листопада. Автобуси курсуватимуть за 7 маршрутами. На час обстеження на кожному нічному маршруті працюватиме 1 транспортна одиниця. Вартість проїзду складатиме 8 грн на одну поїздку. Посвідчення на безоплатний проїзд пільговим категорія пасажирів у нічному транспорті не діють. Інтервал руху становитиме 1 год. – 1год. 20хв. 

"Прийнято рішення про проведення обстеження нічних маршрутів у нашому місті на 3 місяці. Тариф на ці три місяці буде складати 8 грн, тому що ми не знаємо реального пасажиропотоку на всіх нічних маршрутах. Три місяці нам дається, щоб провести реальне обстеження пасажиропотоку, тоді будемо знати, яка реальна потреба в цьому проекті. Може бути і більше маршрутів, якщо буде потреба. Може бути і більша кількість автобусів на кожному маршруті, може і тариф бути інший. Все залежить від пасажиропотоку", - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Нічні маршрути з’єднуватимуть спальні райони з центром міста та з залізничним вокзалом.

Читайте також: Затверджено графік руху нічних маршруток у Львові

Як і коли у Львові будуть курсувати нічні маршрути (ФОТО) (фото) - фото 1

Читайте також: Мерія оприлюднила перелік нічних маршруток