Львівська СЕС оновила інформацію про безпечні водойми на Львівщині

Львівська СЕС оновила інформацію про безпечні водойми на Львівщині

фото з сайту www.gazeta.lviv.ua

Літо у розпалі і  у спекотні дні більшість містян тягнеться до води і на приміські пляжі, щоб хоч якось врятуватись від розпеченого повітря і асфальту та подихати прохолодою. І хоч поблизу Львова не так багато водойм, в яких можна купатись, деякі озера все ж таки отримали добро від місцевих санітарних лікарів і  і за їх висновками  стали безпечними для купання. Які саме водойми потрапили до цього списку з'ясував VG Львів.

На яких озерах можна купатись

 На офіційному сайті Головного управління Держсанепідслужби у Львівській області повідомляють:

Станом на 16.07.2015 року, згідно звернень суб”єктів господарювання, проведені обстеження водних об”єктів з  лабораторними дослідженнями зразків води та грунту та підписані  16 паспортів пляжів на 10-ти водоймах (16 суб”єктів господарювання),  згідно вимог Наказу Міністерства з питань НС від 03.12.2001 №272 "Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об’єктах України":

озера бази відпочинку "Майдан" в с.Майдан Дрогобицького району;

озера відпочинкового комплексу ТзОВ “Алексік” в с.Модричі Дрогобицького району;

ставу в лісовому господарстві “Бухта Вікінгів” ПП “Случ плюс”, с.Старе Село  в Пустомитівському районі;

ставу відпочинкового комплексу  ТзОВ СОБ “Львівська швейцарія”,с.Давидів Пустомитівського району;

 став на території ТзОВ “Озерний край” м.Пустомити;

озера “Задорожне”, прибережна смуга якого розділена на 8 пляжів - підписано 7 паспортів пляжів: КП “Гові” на 2 земельні ділянки, ФОП Романик, ФОП Щипель, ФОП Кісельов, ФОП Буфан; ФОП Михайлів (яхт-клуб “Вербіж”);

озеро “Верещиця” при Яворівському національному природному парку в с.Верещиця Яворівського району;

озеро готельно-відпочинкового комплексу ТзОв “Узлісся” в с.Стрілки Перемишлянського району;

міського ставу в парку “Здоров”я” в м.Золочів;

“Винниківське озеро” ТзОВ “Краківський ранок” в м.Винники.

Водойми, на яких заборонено купатись

Не підписані 8-м паспортів пляжів: озера в смт.Брюховичі, озера в с.Лагодів Бродівського району,  озера “Барбара” в Миколаївському районі,  озера РТМР “Лісівник” в м.Перемишляни, пляжу на р.Стрий в м.Стрию, лісового озера  Моршинського санаторію “Пролісок” в м. Моршин та озера ТзОВ “Стрийбудмонтаж” в с.Довголука Стрийського району, пляжу озера "Задорожнє" ФОП Савич М.М .

За результатами обстеження пляжу на р.Стрий  та виявлених  недоліків щодо  систематичного прибирання пляжу, вбиральні, відсутності питної води, достатньої кількості урн, лабораторного контролю за якістю води в р.Стрий та ін. Стрийським міськрайонним управлінням скеровані пропозиції голові м.Стрий щодо їх усунення. 

На інших водоймах паспорти пляжів яких не підписані — обстеження не проводились, в зв”язку з відсутністю звернень суб”єктів господарювання".

Львів у новинах:

Де відпочити біля води: ТОП найпопулярніших озер та пляжів ..

На Винниківському озері біля Львова заборонили купатись

Де освіжитись на Львівщині: ТОП-7 озер