Дівчатам на замітку: як отримати безкоштовну фотосесію у професійного фотографа у Львові

Дівчатам на замітку: як отримати безкоштовну фотосесію у професійного фотографа у Львові

Літо перейшло свій екватор. Більшість наших читачок напевно вже встигли побувати на відпочинку і зробити знімки в обіймах хвиль, на ніжному пісочку, чи на карпатських полонинах.  Саме час хвалитися світлинами та вигравати призи.

Надсилайте нам свої світлини у літньому одязі (або в купальниках), набирайте максимальну кількість голосів і отримуйте приз - фотосесію у професійного фотографа Василя Владики!

Фото: Василь Владика

Для участі вам потрібно:

1 Завантажити в галерею конкурсу свою фотографію (краще горизонтального формату, бо "вертикальні" фото треба буде додатково кадрувати). Фото буде додано модератором, якщо воно відповідає правилам конкурсу (заборонено завантажувати світлини, на яких зображені не ви). 

2. Розмістити на своїх сторінках у соціальних мережах посилання на сторінку конкурсу з вашим фото (заклик до друзів підтримати вас у конкурсі не забороняється і навіть вітається). Це правило не є обов'язковим, але значно підвищує шанси на перемогу.

З переможницями редакція зв'яжеться по телефону чи емейлу, який вони вказували при завантаженні фото.

Фото: Василь Владика

- Ім'я переможниці, чиє фото набере найбільшу кількість голосів, буде оголошено 1 вересня.

- Ще одну безкоштовну портретну фотосесію отримає дівчина, фото якої найбільш сподобається фотографу.

* Брати участь у конкурсі можуть мешканки будь-якого міста, але враховуйте той факт, що фотосесія буде проходити у Львові або в його околицях.

**Якщо ви не бачите одразу завантаженого вами фото, не потрібно завантажувати його ще раз, на модерування потрібен час.

***На жаль, багато користувачів, які працюють в офісах - не можуть проголосувати за вподобаного ним конкурсанта. Це пов'язано з тим, що в офісах, як правило, одна зовнішня IP-адреса. На жаль, це вимушена вимога, яка дозволяє уникнути накрутки голосів.

Хай щастить!