У Польщі покажуть серіал про заробітчанок зі Львова

У Польщі покажуть серіал про заробітчанок зі Львова

фото з сайту patrioty.org.ua

9 серпня, в ефірі польського телеканалу  TVP1 відбудеться прем’єра серіалу "Дівчата зі Львова".

 Про це інформує zaxid.net

Серіал розповість про чотирьох українок, які намагаються налагодити своє життя у Польщі. В головних ролях знялися польські акторки Анна Марія Бучек, Катажина Учерська Ucherska, Анна Горайська та Магдалена Врубель. Щоб виглядати правдоподібно актриси брали уроки української мови.

"Дівчата зі Львова" є історією про чотирьох подруг, які приїхали до Варшави у пошуках роботи і кращого життя. У Польщі вони разом винаймають кімнату в зруйнованому будинку та тяжко працюють. Вони сумують за Львовом та тими, хто там залишився.

Автори називають свій фільм трагікомедією. Вони вважають, що "Дівчата зі Львова" показують правду про польське та українське суспільство, не прикрашаючи та не спотворюючи його.

Режисер картини Войцех Адамчик розповів про новий серіал: "Це історія чотирьох молодих жінок, які приїжджають з України до Польщі, як кажуть, за роботою. Через ситуацію, в якій вони опиняються, їм доведеться братися за будь-яку роботу, яка не завжди відповідає їхнім мріям та рівню освіти. Кожна з них по-своєму буде стикатися з нашою реальністю і кожна повинна впоратися з труднощами. Крім того, в їх житті з'являються поляки і польки зі своїми проблемами, що неминуче веде до розвитку взаємин, іноді - конфліктів або звичайних непорозумінь".

Львів у новинах:

 Кавові кіносеанси і баттл баристів: як проходитиме цьогорічний фестиваль кави у Львові 

Хенд-мейд ярмарок, фестиваль пива та кавунів: афіша серпня у парку Хмельницького

Цього тижня відновлять реконструкцію пам’ятника Шевченку