Тиждень сучасної драматургії у Львові: програма вистав

Фото взято з сайту www.restclub.net

Фото взято з сайту www.restclub.net

Дозвілля та їжа
08 вересня 2015 17:34

За п’ять днів — з 8 до 13 вересня під час "Тижня сучасної драматургії" охочі зможуть побачити усі вистави львівських театрів, за текстами сучасної драматургії.

Новинкою програми є сценічні читання п’єс британських, польських та українських драматургів. Зокрема на глядачів чекають втілення 3 п’єс найкращих британських авторів останнього десятиліття, робота над якими проводилась за підтримки Британської ради в Україні (10-12 вересня о 13:00). Між тим у вас буде можливість побачити читання-проекти від Першої сцени сучасної драматургії за текстами "7 історій та інші п’єси" Моріса Панича (10 вересня об 11:00), "Полярники" Марії Вакули (10 вересня о 19:00) та "Бургомістр" Малґожати Сікорської-Міщук (12 вересня о 19:00).

Також в програмі презентації книг, дискусія про “Тексти і театр” (9 вересня о 15:00) і прем’єра фільму “Про героїв і не тільки” - спільної роботи групи театральних митців (13 вересня о 15:00).

Спільно з Форумом видавців над програмою працювали Мистецька майстерня "Драбина" та Львівський академічний театр ім. Леся Курбаса. Координатор – Вікторія Швидко.

Фейсбук-сторінка заходу.   

Тиждень сучасної драматургії у Львові: програма вистав фотоТиждень сучасної драматургії у Львові: програма вистав фото 1

Львів у новинах:

В четвер у Львові відкриється ще один "Ашан"

Як платити за світло вдвічі менше: корисні поради

Світломузичний "сухий" фонтан, світлодіодні світильники та Wi-Fi: як зміниться площа перед Оперою (ескізи)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах