Що купують та скільки витрачають відвідувачі Форуму видавців у Львові

Що купують та скільки витрачають відвідувачі Форуму видавців у Львові

Фото: http://www.032.ua/

У Львові триває Форум видавців. Кілька десятків тисяч книголюбів зі всієї України з'їхалося на книжковий ярмарок. Що купують люди та скільки грошей залишають видавцям, дізнавалася кореспондент 032.ua.

Львів'янка пані Жанна розповіла, що на Форумі видавців не вперше. Жінка завітала на книжковий ярмарок, аби придбати кілька книг для дитини. За словами пані Жанни, вона планує витратити від 100 до 200 гривень.

Відвідувачі Форуму видавців зізналися, що купують та скільки витрачають на це коштів (фото) - фото 1


"Я дуже задоволена атмосферою Форуму. Тут книжок стільки, що аж розгубилася. Зараз обираю для своєї дитини цікаву книжечку", – додала пані Жанна, 33 роки.

А от пан Василь приїхав на Форум видавців із Хмельницької області. Чоловік прихопив із собою 200 гривень, мовляв, більше немає. Пан Василь каже, що ще не визначився із вибором книг.

Відвідувачі Форуму видавців зізналися, що купують та скільки витрачають на це коштів (фото) - фото 2
 

"Востаннє на Форумі видавців був у 2006 році. Захотілося приїхати та подивитися, що змінилося. Сподіваюся, що куплю кілька якісних українських книг", – зазначив пан Василь, 70 років.

Тернополянка Світлана теж завітала на Форум видавців. Дівчина каже, що на книги грошей не шкодує. Яку суму планує залишити на книжковому ярмарку, вона не зізналася.

c0JXo038_3Q

"Якщо книжка сподобається, то куплю. До речі, кожний рік стараюся їздити на Форум видавців", – наголосила Світлана, 24 роки.

Тим часом киянин пан Володимир прихопив із собою кілька тисяч гривень. Чоловік заглядає за науковими книгами.

Відвідувачі Форуму видавців зізналися, що купують та скільки витрачають на це коштів (фото) - фото 4
 

"Я на Форумі видавців вперше. Приїхав, аби подивитися, як тут все відбувається. Хочу купити підручники з прикладної математики", – зауважив пан Володимир, 56 років.

Нагадаємо, Форум видавців проходитиме у Львові до 13 вересня