9 листопада Макаревич виступить у Львові з додатковим концертом

9 листопада Макаревич виступить у Львові з додатковим концертом

фото з сайту vipnews.com.ua

Андрій Макеревич зробив львів’янам подарунок! Через шалений квитковий ажіотаж організатор концерту, компанія "ДікАрт", звернулася до менеджменту артиста з проханням про додатковий концерт у Львівській опері. Додатковий концерт проведуть 9 листопада о 19.00.

"Це найочікуваніший концерт за останні роки, зважаючи на масштаб артиста і його політичні погляди щодо України, - зазначив Андрій Сидор, директор компанії "ДікАрт". - Нещодавно у Києві та Одесі вже відбулись аншлагові концерти програми "Ідиш-Джаз" Андрія Макаревича, проте без додаткових концертів".

Нагадаємо, щоб почути легендарного рокера львів’яни майже за три тижні розкупили усі квитки на концерт 8 листопада.

Засновник та лідер групи "Машина Времени" Андрій Макаревич представить львів’янам свій новий проект "Ідиш-Джаз". По-новому забуті єврейські шлягери першої половини ХХ століття, а також відомі пісні Макаревича різних років прозвучать на сцені Львівської опери вже 8 листопада о 18.00.

Гості концерту почують найпопулярніші пісні на ідиш, російській та англійській мовах, а також старі хіти та улюблені пісні у виконанні Андрія Макаревича у супроводі геніальних джазових музикантів.

Квитки у продажу з вівторка у мережі кас "ОТ-ОТ".

Організатор концерту: компанія "ДікАрт".

Квитки у мережі квиткових кас ОТ-ОТ.

Львів у новинах:

Хто виступить на фестивалі "Країна Мрій" у Львові 

Велофанів та кавоманів запрошують на "Кавову веломилю" 

Неймовірні моделі техніки покажуть на виставці "Lviv Scale Models Fest 2015"