У Львові відбудеться акція  День ПАРКування : що, де й коли

У Львові відбудеться акція "День ПАРКування": що, де й коли

Фото взято з сайту schelkovo-avto.com

18 вересня, у п’ятницю, вперше у Львові відбудеться акція "День ПАРКування" в рамках Європейського тижня мобільності. На вул.Чайковського, 17 з 12:00 до 20:00 год. паркомісця тимчасово перетворяться на місце соціальної та культурної взаємодії, шляхом створення тимчасового громадського простору у вигляді парклету. На парклеті можна буде цікаво і корисно провести час.

Таким чином організатори хочуть привернути увагу до нераціонального використання простору наших вулиць, адже часто майже весь простір вулиць виділений під рух і паркування автомобілів, не залишаючи місця для комфортного перебування там людей. Досвід європейських міст показує, що комфортним є центр міста, доступний для пішоходів та з мінімальним автомобільним рухом.

Захід організовується Львівською асоціацією велосипедистів і Pixel Garden за підтримки відділу промоції міста та Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Акція "День ПАРКування" започаткована в 2005 році у Сан-Франциско, вона перетворилася на міжнародний рух найпрогресивніших міст світу. Щороку у вересні громадяни, художники та активісти об’єднуються для тимчасового перетворення паркомісць у “ПАРКувальні” простори: тимчасові громадські місця. 

Місія Дня ПАРКування – привернути увагу до необхідності збільшення відкритого міського простору, створення дискусії, як суспільний простір утворюється і виокремлюється, поліпшення якості проживання людини в місті, дослідження діапазону заходів, які можна провести і випробування цінностей, які створюють громадський простір.

Львів у новинах:

Стало відомо, коли почнуть видавати ID-картки львів’янина 

У львівській школі №98 зафіксовано випадок ймовірного харчового отруєння

Львівський пес-прикордонник знайшов купу наркотиків в салоні "Мазди"