Вахтанг Кікабідзе виступить у Львові

Вахтанг Кікабідзе виступить у Львові

Шостого жовтня на сцені Львівської опери вдруге за рік відбудеться великий сольний концерт легендарного грузина Вахтанга Кікабідзе. У березні знаменитий співак та кіноактор уже збирав аншлаг у Львові, відтак на численні прохання своїх прихильників приїде у місто Лева з концертом "На біс!" – "Мої немодні пісні…".

Вахтанг Кікабідзе. Фото: Євгеній Кравс

Вахтанг Кікабідзе. Фото: Євгеній Кравс

Концерт Вахтанга Кікабідзе 6 жовтня у Львівській опері відбудеться у рамках Днів грузинської культури у Львові. У своїх інтерв’ю і навіть на сцені цей великий друг України ніколи не приховує свого захоплення нашою країною і свого болю з приводу подій останніх двох років. Свій березневий концертний тур містами нашої країни Кікабідзе присвятив не тільки власному 75-річчю, а й Небесній сотні.


Вахтанг Кікабідзе. Фото: Євгеній Кравс

"Ще рік тому я пообіцяв: якщо поїду з концертами до України, вони будуть в пам’ять про тих молодих хлопців, – каже Вахтанг Кікабідзе. – Ми їх пам’ятаємо і будемо ще довго пам’ятати – поки існує Україна. А вони… Може, вони нас почують?".

На сцені Вахтанг Кікабідзе – надзвичайно позитивний і чесний, а в його піснях – багато життєвої мудрості і філософії на щодень: "Мои года – мое богатство", "Я жизнь не тороплю", "Песня о друге", "Молитва"… Хіти з радянських кінофільмів, пісні Володимира Висоцького, Булата Окуджави та власні композиції – і це ще не все, чим радує артист свого слухача.


Вахтанг Кікабідзе. Фото: Євгеній Кравс

На своїх концертах, які тривають понад дві години, такий близький і зрозумілий багатьом Буба відверто спілкується з публікою, розповідає про свої життя і творчість, про ставлення до подій за вікном. "Для Путіна я – також бандерівець і фашист, адже підтримував Майдан. Горджуся цим!", – зізнається Вахтанг Кікабідзе.

Гастролює Кікабідзе разом із інтернаціональним ансамблем у складі грузина, вірменина, азербайджанця та француза. Спеціально для концертів Україною Буба і його група підготували пісенний сюрприз – легендарну "Червону руту" Володимира Івасюка – грузинською та українською мовами.

Початок виступу 6 жовтня – о 19:00.

Побачити і почути, як у березні 2015 року на концертах в Україні Вахтанг Кікабідзе співав "Червону руту" можна тут:

Ціна квитків на сольний концерт Вахтанга Кікабідзе на сцені Львівської опери 6 жовтня – від 190 до 1050 грн. 

Джерело: zik.ua

Львів у новинах:

Гарячий жовтень: фестиваль "Країна мрій", Свято шоколаду, сира і вина та осінній пікнік

Топ-10 культурних подій осені у Львові

Кавова веломиля у Львові: як це було (фоторепортаж)

"Маст сі": ТОП-15 найпопулярніших "туристичних" кнайп Львова