1 жовтня у Львові стартує фестиваль сучасної музики

1 жовтня у Львові стартує фестиваль сучасної музики

фото з сайту www.varianty.net

У четвер, 1 жовтня, у Львові розпочинається ХХI Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти". Протягом 11 днів відбудеться близько 40 музичних подій. Новизна, відкритість до експерименту є ключовими принципами цьогорічного фестивалю.

Про це сьогодні, 28 вересня, на прес-конференції повідомив виконавчий директор фестивалю "Контрасти" Богдан Сегін.

"Програма фестивалю дуже різноманітна: електронна музика, масштабні оркестрові програми, камерна музика, майстер-класи, аудіовізуальні інсталяції, перформанси і навіть парфумерні композиції. Також на "Контрастах" буде багато і української класики, яка в контексті сучасної музики розкриє себе дещо в іншому світлі", – розповів Богдан Сегін.

За словами композитора Богдани Фроляк, цьогорічний фестиваль постане у новому форматі. На фестивалі прозвучить 12 світових прем’єр, серед яких твори українських та закордонних класиків. Також у програмі "Контрастів" численні виконання творів, які ще ніколи не звучали в Україні.

На фестиваль приїдуть гості з Канади, Польщі, Німеччини, Австрії, Швейцарії та ін.

Як зазначив піаніст, учасник "Контрастів" Йожеф Ермін, це найкращий фестиваль в Україні: "Дуже приємно, що він продовжує своє життя у такий складний час для України. Я особисто брав участь у всіх фестивалях, а їх було аж 20. Тож цього року також не можу не використати цієї чудової нагоди".

Виконавчий директор фестивалю "Контрасти" додає, що дві події під час фестивалю відбуватимуться в режимі марафону – розпочавшись увечері, завершаться лише зранку. " Це "Ніч Контрастів", що відбудеться 3 жовтня та "Contrasts Session" – 9 жовтня", – розповів Богдан Сегін.

Він також зазначив, що наступного року організують фестиваль і для маленьких поціновувачів сучасної музики – "Малі Контрасти". За його словами, діти дуже тонко та прямо сприймають сучасну музику.

Львів у новинах:

Гарячий жовтень: фестиваль "Країна мрій", Свято шоколаду, сира і вина та осінній пікнік

Топ-10 культурних подій осені у Львові

Від "Пінгвіну" до "Панорами": огляд закладів на проспекті Свободи у Львові