Бессарабська культура у Львові: смаколики, виставка, концерти (фоторепортаж)

Бессарабська культура у Львові: смаколики, виставка, концерти (фоторепортаж)

фото: Євгена Кравса

Вчора, 17 жовтня, у Львові розпочались Дні бессарабської культури. Сьогодні другий день яскравої культурної промоції.  Свято проходить під гаслом "Зшиваємо країну".  Вчора на вулицях Львова  мешканці міста бачили Голову Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, який, власне, і відкрив культурний захід  на  площі Ринок. 
В рамках Бессарабської амбасади у Львові виступатимуть музичні й танцювальні колективи з різних куточків Одеської області, діятиме виставка побуту різних етнічних груп, які там мешкають. Львів'яни та гості міста зможуть посмакувати стравами бессарабської кухні на майстер-класах та презентаціях.

Родзинкою кулінарної частини стала дуель двох страв - мамалиги та баноша на пл. Ринок. Ініціатива з проведення Днів бесарабської культури у Львові належить виноробу з Одещини, власнику ТМ "Колоніст" Івану Плачкову та львівській ресторанній компанії Kumpel' Group (Марк Зархін). Активну участь в організації беруть Одеська та Львівська облдержадміністрації, Львівська міська рада та Клуб галицької кухні.

Всі світлини - Євгена Кравса

Львів у новинах:

Батярський заїзд у Львові: роверовий шик, старосвітська культура і вибухові емоції (фото) 

У Львові розлючені водії провчили нахабу- паркувальника (фото) 

У Львові псевдоекстрасенс розводила чоловіків на тисячі гривень

Дні Бессарабської культури проходять тут