Музеї та замки Львівщини відтепер можна відвідати онлайн

Музеї та замки Львівщини відтепер можна відвідати онлайн

Фото взято з сайту buytickets.com.ua

На Львівщині створили культурний проект "Віртуальні тури музеями області. Відвідай. Це цікаво". У рамках цього проекту створено інтерактивну карту, на якій можна переглянути цікаві місця в області, вирушити у віртуальну подорож чи спланувати цікавий, пізнавальний культурно-туристичний маршрут.

До проекту уже включено Олеський і Золочівський замки, Музей визвольної боротьби України, Історико-краєзнавчий музей у Винниках, Палац Потоцьких у Червонограді, Палац Бандінелі у Львові, музей-садибу Маркіяна Шашкевича у с. Підлисся Золочівського району та музей Івана Виговського у с. Руда Жидачівського району, церкву Св. Параскеви у Буську (XVIII ст.) та церкву Юра у Дрогобичі (XV ст.), інформує прес-служба ЛОДА.

Віртуальний тур має унікальний дизайн і містить низку сферичних панорам з можливістю переходів з одного виставкового залу в інший, з поверху на поверх, входу та виходу з об’єкта, огляду загальної панорами місця.

"Завдяки цьому продукту глядач буквально переміщається в задане панорамою місце. Віртуальні тури – ідеальне рішення для візуалізації", – зазначила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало.

Цю карту постійно наповнюватимуть новими об’єктами культури, історії, архітектури Львівщини.

Львів у новинах:

Як змінити площу Святого Теодора у Львові: думки мешканців та експертів

Львівський супертрамвай вже красується на вулицях Києва (фото)

Львову обіцяють 600 нових трамваїв, тролейбусів і автобусів