У Львові відкрили 25-метровий басейн (фото, відео)

Новина - Дозвілля та їжа - У Львові відкрили 25-метровий басейн (фото, відео)

Новина - Дозвілля та їжа - У Львові відкрили 25-метровий басейн (фото, відео)

Дозвілля та їжа
13 листопада 2015 17:21

Сьогодні, 13 листопада, на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39 а) урочисто відкрили реконструйований 25-метровий критий плавальний басейн, повідомили у прес-службі ЛОДА.

unnamed (55)

Фото: прес-служби ЛМР

Критий басейн оснащений 25-метровою ванною на 4 доріжки, ванною для навчання плавання 8 х 4 метрів та працює 280 днів на рік. В приміщені також є тренажерних зал на 25 осіб, роздягальні та душові. За день басейн може відвідати понад 800 людей.

"Сьогодні ми по-іншому дивимось на наші збройні сили, тому що воїн перемагає не лише завдяки сучасному озброєнню, а й своєю фізичною підготовкою та силою духу. Надзвичайно приємно, коли завдяки благодійникам, позиції Міністерства молоді та спорту, ми відроджуємо такий сучасний комплекс, де, я переконаний, укріплятимуть свій фізичний стан не лише військовослужбовці, а й мешканці Львівщини".- зазначив О.Синютка.

З нагоди відкриття також відбулось вручення нагород та відзнак особовому складу навчально-спортивної бази літніх видів спорту від міністра молоді та спорту України, голови Львівської ОДА та Міністерства оборони України.

Довідка:

НСБ ЛВС Міністерства оборони України має державний статус бази олімпійської підготовки та унікальні навчально-тренувальні комплекси: спортивно-стрілецький комплекс, легкоатлетичний манеж з велотреком, базу сучасного п’ятиборства, стадіон, універсальну спортивну базу, комплекс плавальних басейнів (відкрити та критий), спеціалізований зал гімнастики.

Комплекс басейнів збудований ще у 1964 році. До його складу входить відкритий плавальний басейн з підігрівом на 8 доріжок, стрибкова ванна на 25 метрів з підігрівом на 8 доріжок та стрибкова вишка, а також критий басейн на 25 метрів.

На даний момент 25 метрова ванна та вишка при басейні створюють унікальний спортивний комплекс єдиний в Україні, який дозволяє проводити усі навчально-тренувальні збори збірної команди України та всеукраїнські змагання зі стрибків у воду.

Де поплавати у Львові: огляд басейнів міста

Стало відомо, скільки будемо відпочивати на Новий рік

Фестиваль Глінтвейну біля Львова: що буде цікавого

 

 

 

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах