Океан Ельзи  показав новий кліп на пісню  Мить  (відео)

"Океан Ельзи" показав новий кліп на пісню "Мить" (відео)

Фото взято з сайту ivona.bigmir.net

Сьогодні "Океан Ельзи" представили свій черговий відеокліп на пісню "Мить". На запис цієї пісні Святослав Вакарчука спонукала ситуація на сході України, а завершити її надихнула мужність бійців АТО, які перебували в госпіталі після поранень.

За словами Святослава Вакарчука, цю пісню він написав за 15 хв. під враженнями від ситуації на Сході України в лютому 2015 року.

"Лютий 2015 року... Новини зі Сходу надходять зі страшними цифрами поранених та загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чиясь доля! Важко уявити, що відчуває людина на війні... про що думає важкопоранений, коли розуміє, що це, можливо, останні хвилини його життя. Я не міг заспокоїтись поки не написав пісню", – зазначив музикант.

Однак він тоді так і не зумів написати її до кінця.

Надихнув на її завершення важкопоранений боєць з АТО, який перебував у госпіталі.

"Наприкінці травня я був в госпіталі. Перед однією палатою лікар мене попередив, що хлопець, якого зараз побачу, поранений на війні, дивом вижив в надлюдських умовах. Осколком йому відірвало руку... І з цим дуже важким пораненням він провів 4 (!) доби на морозі. Один. Бо інші загинули чи замерзли. Потім лікарям довелося ампутувати йому ще й обидві відмороженні стопи … але він Вижив! Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом! Того ж вечора я знову повернувся до пісні та дописав в ній останній рядок, якого мені не вистачало весь цей час", – написав Святослав Вакарчук.

Джерело: tvoemisto.tv. 

Львів у новинах:

14 грудня до Львова привезуть головну ялинку

Буковель, Ворохта, Яремче: куди поїхати на Новий рік у Карпати 

На новорічно-різдвяні свята Львівською залізницею курсуватиме 10 додаткових поїздів