Сьогодні у Львові відкриють хатинку Святого Миколая

Сьогодні у Львові відкриють хатинку Святого Миколая

фото: dyvys.info

На вході до Музею народної архітектури та побуту зустрічатиме веселий Гайовичок, який поведе казковим маршрутом.

"З 18 до 19 грудня Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) запрошує маленьких львів’ян та гостей міста на театралізовану казкову екскурсію "Святий Миколай у гаю", – повідомили в прес-службі міської ради. 

"Святий Миколай до своїх іменин облаштував хатинку у Шевченківському гаю, де разом із янголятами готується до зустрічі зі своїми маленькими друзями. Усі чемні дітки, відвідавши театралізовану екскурсію, зустрінуться із Святим Миколаєм та отримають яскраві враження та подарунки", – зазначили у Шевченківському гаю. 

На вході до Музею зустрічатиме веселий Гайовичок, який поведе казковим маршрутом. У хаті музичних інструментів – музикант-чарівник, покаже давні інструменти, навчить акомпонувати пісню "Ой хто, хто Миколая любить" .

У водяному млині – розкажуть історію борошна та хліба, зігрієтеся біля вогнища, посмакуєте трав’яним чаєм із кренделиками. У карпатській церкві відвідувачі зможуть передати свої прохання Св. Миколаю

У школі, в якій навчалися прадідусі та прабабусі, гості зустрінуться з ангеликом, який, не зважаючи на витівки вередливого чортика Антипка, розкаже про дитинство Миколая.

І найголовніший пункт маршруту – Хатинка Святого Миколая. Саме тут відбудеться зустріч із Св. Миколаєм, який роздасть подарунки чемним діткам.

Екскурсія розрахована на вікову категорію шести- дев’яти років.

Обов’язкова он-лайн реєстрація за посиланням http://ticketclub.com.ua/event/2337/

Час екскурсій – 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00. Тривалість – дві години. Групи кількістю 20-25 осіб.

Вартість групового квитка – 80 гривень на дитину. У вартість входить безкоштовний супровід групи дорослими у кількості шести осіб.

Вартість індивідуального квитка – 90 гривень. У вартість входить безкоштовний супровід одної дитини одним дорослим".

Львів у новинах:

Святий Миколай у Львові: перелік акцій та як долучитись

Чекаємо на Миколая: традиції свята 

Де у Львові можна буде зустріти Святого Миколая: локації