Сьогодні у Львові засяє новорічна ялинка та відкриється  Різдвяний ярмарок

Сьогодні у Львові засяє новорічна ялинка та відкриється Різдвяний ярмарок

фото: Євген Кравс

Новорічну красуню відкриють сьогодні, 18 грудня, орієнтовно о 16:30 перед Оперним театром.

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

"Різдво єднає у Львові". Саме під таким гаслом цього року пройдуть у Львові новорічні та різдвяні святкування.  Як повідомили в управлінні культури, цікавинкою цьогорічного відкриття стане світлове 3D-шоу. Сама ж ялинка буде оформлена у патріотичних синьо-жовтих кольорах.

"Напередодні Дня святого Миколая, 18 грудня, запалає святковими вогнями новорічно-різдвяна ялинка перед Оперним театром. 3D-мапінг шоу, виступ музичного колективу "Курбаси", а також привітання від найкращих читачів бібліотек Львова – ці заходи стануть частиною відкриття головної ялинки міста, яке об’єднали з початком роботи Різдвяного ярмарку.

Центральна ялинка сягає приблизно 20 метрів у висоту. Привезли дерево в понеділок. Ялинку прикрасять минулорічними дерев’яними іграшками, які були виготовлені у школі ім. О. Новаківського, дерев’яними іграшками, які докупили цього року за кошти спонсорів та іграшками від компанії "Світоч". Відтак, буде 400 нових дерев’яних іграшок (зірочки, пташки, ялинки), які працівники ЛКП "Зелений Львів" розмалювали у синьо-жовті кольори. І ще 465 старих іграшок. Також буде змінено стилістику світлового оформлення та оновлено освітлення ялинки, на що було виділено 55 тис. грн. спонсорських коштів. Планується, що ялинку підсвітять синьо-жовтими кольорами", - розповіла Богдана Брилинська, т.в.о. начальника управління культури ЛМР.

Нагадаємо, вартість самої ялинки становить 7486 грн. Дерево привезли з Дрогобицького лісгоспу. Висота ялинки – більше 18 м. До Львова дерево привезли у понеділок. 

До того ж, цього року львів’ян порадують новою світловою стилістикою ялинки. Планується, що ялинка буде палати синьо-жовтими кольорами. підсвітять синьо-жовтими кольорами.

Львів у новинах:

3D маппінг шоу, концерт: як будуть відкривати головну ялинку у Львові

Головну ялинку Львова привезли з Карпат у супроводі поліції 

Новий рік 2016 та Різдво у Львові: що буде цікавого