Якою буде погода у Львові на цьому тижні

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

За прогнозами синоптиків Львівського Гідрометцентру у Львові на цьому тижні   пануватиме вітряна погода, без істотних опадів. Як повідомив  VG синоптик першої категорії Львівського Гідрометцентру Олег Малахов:

у вівторок, 22 грудня - очікується миінлива хмарність без істотних опадів. Вітер західний 9-14 метрів за секунду, часом пориви від 17 до 22 метрів. Температура вночі -1 +4, вдень - 5-10 градусів тепла;

в середу і четвер 23-24 грудня - також пануватиме мінлива хмарність без істотних опадів. В середу - вітер південно-західний -9-14 метрів за секунду, в четвер - західний - 3-8 метрів  за секунду. Нічні температури становитимуть -1+4, денні - +5 -10 вище нуля.

в п'ятницю, 25 грудня - погода збережеться без істотних опадів, вітер - західний: 9/14 м/сек., вночі температура опуститься від -1 до +4 градусів тепла. Вдень повітря прогріється від 4 до 9 градусів.

в суботу, неділю, 26,27 грудня -очікується погода без істотних опадів, буде хмарно з проясненнями. Температура в суботу - від 3 до 6 градусів тепла, в неділю - від 0 до +5. 

Львів у новинах:

Відгуки львів'ян про поїздки на безкоштовному ретро-поїзді (фоторепортаж)

У Львові відкрили великий тренажерний майданчик під відкритим небом (фоторепортаж)

У Львові відкрили другий Зимовий парк: як це було (фоторепортаж)