У Львові Вакарчука, Осадчу та Джамалу перетворили на мавп (фото)

У Львові Вакарчука, Осадчу та Джамалу перетворили на мавп (фото)

У Львові відкрилась виставка мистецької ляльки, де відомі українці постали в образах мавп. На виставці можна побачити кількадесят унікальних експонатів, прототипами яких є знані українці.

У вигляді мавп можна побачити Юрія Андруховича, Катерину Осадчу, Павла Табакова, Оксану Караванську,

"Хоча зображення людини в образі мавпи не є новим навіть для українськоо мистецтва, у тривимірному форматі авторської ляльки наш проект є дебютом", – розповідає мисткиня Катерина Кирилова.

Катерина Кирилова працювала над образом Андруховича. Музика Олега Скрипки надихнула майстриню Лідію Гринько на створення його персонажа, а її колегу Тетяну Кайбедову – піанобой Дмитро Шуров. Є на виставці Дзідзьо в інтерпретації Маргарити Мельник, Святослав Вакарчук – у виконанні Алли Котляр. Джамалу створила Ольга Ткач, Гайтану – Оксана Весна. Лялькарку Олену Цілуйко привабив боксер Олександр Усик, Олену Роджерс – стронгмен Василь Вірастюк. Лана Фрідман працювала над образами Євгена Кошового та Оксани Караванської. Лана Малкова-Мостова створила Руслану Лижичко та Сергія Притулу. Павло Табаков і Дмитро Коляденко – персонажі Ольги Черних та Мілени Коломієць. Ольга Будіщєва обрала для творчого експерименту Катю Осадчу, Олена Жовнер – загальний образ поп-зірки, Ольга Луців – Іллю Чічкана. Поліна Вербицька створила узагальнений образ матері з дитиною.

Майстри працюють у різноманітних техніках – з самозастигаючою полімерною глиною та пластикою, що потребує запікання, фоаміраном, або вспіненою гумою, пап’є-маше тощо.

Фото: zaxid.net

Експозиція триватиме  у "Грушевський сinema jazz" до 20 лютого.

Джерело: zaxid.net. 

Львів у новинах: 

Будівництво трамваю на Сихів в інфографіці: що встигли зробити

До Дня Соборності у Львові проведуть фестиваль Традиції: програма

Де у Львові поїсти суші: огляд закладів