Свято весни у Львові: шоу шаолінських монахів, китайський театр та музика

фото з сайту www.chinamodern.ru

фото з сайту www.chinamodern.ru

Дозвілля та їжа
16 лютого 2016 16:26

Ті, хто завжди мріяв познайомитись із культурою Піднебесної, зможуть насолодитись роботами китайських митців, що завітають до Львова. Завдяки мистецькому проекту "Радісне свято Весни" вони продемонструють майстерність у бойових мистецтвах, співу та грі на музичних інструментах.

З нагоди свята Весни, яке щорічно відзначається у Китаї, у Львові відбудуться виступи артистів Чженчжоуського театру опери та балету, представників Шаоліньської школи бойових мистецтв "Тагоу" з міста Денфен. Також для львів’ян заграють на старовинних китайських інструментах.  

В рамках святкування, львів'яни матимуть нагоду побачити танець лебедів й танець з віялами. Їх покажуть худодній колектив Чженчжоуського театр.

Зокрема, від послухати відувачі матимуть змогу послухати віртуозні інструментальні соло на старовинних китайських інструментах Ерху та Чжен.

Ерху - оригінальна двострунна скрипка з металевими струнами. Останнім часом до ерху звернулися  рок-музиканти. Тож у Львові на ньому заграє засновник і фронтмен американської групи Hsu-nami Джек Сю та український колектив Flеur.

А родзинкою Свята стане шоу літаючих шаолінських монах, які є учнями найвідомішої школи бойових мистецтв Шаолінь "Тагоу" (Shaolin Tagou). Вихованці школи не тільки літатимуть і стрибатимуть, але й супроводжуватимуть демонстрацію бойового мистецтва на сцені Національної Опери України гучними вигуками зі зброєю в руках. Кульмінацією виступу китайських шаолінів стане демонстрація неймовірних можливостей людського організму: розбивання заліза об голову, проштрикування скла тонкою голкою і відколювання шматка металу пальцем.

Проект "Радісне свято весни" організовано за підтримки Міністерства культури Китайської Народної Республіки, за сприяння Міністерства культури України та Посольства Китайської Народної Республіки спільно з Культурно-дослідницьким центром України та Китаю.

"Радісне свято Весни" відбудеться 4 березня о 19:00 в Львівському оперному театрі імені Соломії Крушельницької.

Придбати квитки можна за посиланням

Львів у новинах:

До Львова повертається фестиваль "Етновир"

Зачіска як у Преслі, вуса як у Пуаро: огляд барбершопів Львова

На Святі шоколаду відкриють Львівський шоколадний музей

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах