Львів заполонили ретро-автомобілі: (фото, відео)

Львів заполонили ретро-автомобілі: (фото, відео)

фото: Євгена Кравса

"Rolls-Royce", "Ford", "Horch" та інші автомобілі початку XX століття виїхали на вулиці Львова – розпочався фестиваль "Leopolis Grand Prix", який зібрав чималу кількість ексклюзивних і дорогих ретро-авто зі всієї України. Не обійшлось і без іноземних автолюбителів.

Нагадаємо,У Львові стартує фестиваль ретро-автомобілів Leopolis Grand Prix – 2016: що буде цікавого

На фестивалі справжнє автомобільне дефіле. Тут і старі мотоцикли, режисерські фургони, "Чайки", "Запорожці", ретро-смарти. Одне з таких ексклюзивних авто на виставці – німецький "Horch" 1939 року. Такі автомобілі робили лише на замовлення. Загалом їх було лише дві тисячі, а вартували вони як п’ять звичайних автівок на той час. Зокрема їздити на них любила Марлен Дітріх.

До Радянського Союзу ці ексклюзивні авто потрапили лише після Другої світової війни як трофеї. Авто такого класу могли дозволити собі лише полковники і генерали. Тож це єдиний оригінальний "Horch" в Україні.

Серед інших цікавих авто – "Ford" 1920-х років, який у Варшаві використовувався як таксі, а також "Packard", для реставрації якого використовували гриву з молодих жеребців. 4 червня на ретрокарах влаштують у Львову перегони,повідомили на "Телеканалі новин "24".

Всі світлини Євгена Кравса

Сьогодні у Львові влаштують автомобільні автоперегони.

Львів у новинах:

На вихідних рух в центрі Львова буде перекритий: як курсуватиме транспорт

Якою буде погода у Львові на вихідні

На вихідних львівський ботанічний сад влаштовує День відкритих дверей