У Львові стартував сезон кінопоказів просто неба (фото)

У Львові стартував сезон кінопоказів просто неба (фото)

фото: соціальні мережі

Вчора у Парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького у Львові стартував проект "Кіно в парку з Кредобанком". Щовихідних львів’яни матимуть змогу безкоштовно переглядати фільми просто неба зі своїми друзями та рідними. Сьогодні можна буде переглянути "Сніданок у Тіффані", а вчора львів’яни переглядали стрічку Юліуша Махульського "Сексмісія" ("Нові амазонки")

На відкриття сезону переглядів фільмів просто неба зібрались більше сотні львів’ян. Покази фільмів відбуватимуться у партнерстві з міським кінотеатром "Львівський кіноцентр". Щоп’ятниці відбуватимуться сеанси найкращих польських фільмів.

Особливістю проекту є можливість для глядачів обрати фільм для перегляду – щотижня на сторінці проекту в мережі  Facebook відбуватиметься голосування, за результатами якого визначатиметься фільм, який демонструватиметься у неділю. Серед користувачів, які  проголосують за фільм-переможець, щотижня розігруватиметься подарунок від банку.

Вчора відбувся перший розіграш, і флешку та сувенірну продукцію виграла Ольга Салівончук.

"Відновлення кінопоказів просто неба у львівському Парку культури є нашим подарунком львів’янам та гостям міста, –  розповідає заступник голови правління банку Даміан Раґан. – Сподіваємося, що "Кіно в парку" зробить львівські уїк-енди цікавішими".

Вхід на всі кінопокази – вільний. У сезоні 2016 року сеанси триватимуть до кінця вересня. 

Початок фільмів запланований орієнтовано на 21:30. Вхід на подію безкоштовний. 

Читайте ще новини Львова:

"Ніч у Львові" зібрала у перший же вечір 10 тисяч людей

Диван зачекає: куди піти у Львові на вихідні 15 та 16 липня

Вуличні заходи у липні: яскраве дозвілля без алергії