Львів яни запустили флешмоб обіймів

Львів'яни запустили флешмоб обіймів

В останні дні стрічка Фейсбуку рясніє трагічними новинами - то масово з'являються історії жертв сексуальних домагань в рамках онлайн-акції проти насильства #янебоюсьсказати, то все заполонили страшні події про теракт в Ніцці і спроби перевороту в Туреччині...

Щоб хоч трохи додати позитиву в соцмережі, львів'яни організували новий флешмоб з хештегом #хочутебеобійняти. Акцію в мережі запустила львівська письменниця Мар'яна Савка. Вона пропонує користувачам інтернету обрати з числа друзів п'ятьох, яких найбільше хочеться зараз обійняти.

- Багато страшного зараз в світі, і відчуваю, що найбільше рятують обійми, навіть якщо вони віртуальні, - написала Мар'яна Савка на своїй сторінці в Фейсбуці. - Хтось обіймає, віддаючи, тому що має трохи більше сили. Хтось - приймаючи. Але це обмін енергією. А може - це і порятунок. Давайте обіймати тих, кого хочеться. Весь Фейсбук не обіймеш, але можна хоча б п'ятьох.

Письменниця віртуально обняла п'ятьох своїх подруг, в тому числі відомого перекладача Наталію Іваничук, екс-заступника губернатора Одеської області Зою Казанжи, поетесу Маріанну Кіяновську.

Ініціативу Мар'яни Савки вже активно підхопили користувачі соцмереж.

Читайте ще новини Львова:

У Львові в садочках відкриють 50 додаткових груп 

Цьогоріч у Львові відкриють додаткові групи у дитсадках (перелік)

У дитсадках Львова змінилися санітарні умови: що це означає