Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото)

фото з сайту solarhome66.livejournal.com

фото з сайту solarhome66.livejournal.com

Дозвілля та їжа
07 вересня 2016 11:59

ЛКП "Лев" і VG Lviv продовжують спільний проект, публікуючи історії і світлини безпритульних тварин, щоб допомогти їм знайти своїх господарів.

Ми розраховуємо на ваше милосердя, любов і увагу, яких дуже потребують ці бездомні тварини. Сьогодні мова піде про п'ятьох милих собачок, кожній з яких ви можете стати господарем і другом та подарувати достойний прихисток. А у відповідь на це  ці  симпатичні створіння подарують вам свою відданість і любов. Адже собака- це єдина тварина, яка любить свого господаря більше, ніж себе.

Подивіться на ці світлини і, можливо, на них ви побачите ту тваринку, яка стане вашим надійним і відданим другом.


Гарбузик


Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото

Маленький добрий песик, метис пекінеса. Любить, аби його гладили та водили на прогулянки. Ніжний, слухняний. Ким були його попередні господарі – невідомо, але вони трохи занедбали собаку, тож наразі потребує трохи більше піклування та уваги. Чудово підійде на утримання в квартиру і тішитиме своїх господарів.


 Малюк


Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото 1

Добрий, слухняний, молодий красень. Метис лабрадора. Очевидно, був домашнім, адже знає деякі команди. Піддається навчанню. Легко знайде спільну мову з новим господарем і зачарує своєю відданістю та довірливістю. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, що люблять собак. Найнадійніший друг.


Пума


Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото 2Малесенька зворушлива собачка розміром з кота. Слухняна, добра та спокійна. Її великі очі, як у лані, мають дуже проникливий погляд. Пума молода і дуже контактна, буде відданим другом. Підійде на прилаштування у квартиру.


 Бембі


 

Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото 3Красива молодесенька дівчинка віком до 1 року. Слухняна і добра, ніжна і віддана. Добре гуляє на повідку, любить бути поряд з людьми. Має сумний погляд і обожнює, коли її гладять. Буде чудовим супутником. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, що люблять собак.


 Бімка


Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото 4

Молоденька красуня віком близько 1 рік. Ніжна, любить, аби її гладили. Охоче гуляє на повідку. Дуже дружня та слухняна. Буде тішити своїх господарів своєю позитивною вдачею. Підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, що люблять собак. Також дружить з Бембі і радо переїде на нове подвір’я разом з нею.


 Бейсі


Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото 5

Красуня з милими китичками на вухах, як у рисі. Молоденька, слухняна, добре гуляє на повідку. Виконує деякі команди, добре піддається навчанню. Товариська: дружить з іншими собаками, також підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, що люблять собак тварин.


 Шелбі


Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото) фото 6

Молодесенька собака з красивим рудим окрасом. Ніжна, добра обожнює, аби її гладили. Не дуже любить повідок, але з радістю йде на руки. Товариська: дружить з іншими собаками, також підійде на прилаштування у сім’ю з дітьми, що люблять собак тварин.

ЛКП “Лев”: Львів, вул. Промислова, 56; тел.: 252-30-41; щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

Фото: ЛКП "Лев"

Усі собаки здорові, вакциновані, стерилізовані, мають чіпи з усією важливою інформацією про них.

Контакти ЛКП “Лев”: вул. Промислова, 56, тел.: 252-30-41.

Розклад роботи: з 8:00 до 20:00 щодня, без вихідних. 

ЛКП "ЛЕВ" на Facebook.

 Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

У львівських парках створять майданчики для вигулу та тренування собак 

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах