Завтра у Львові відбудеться слінгопарад

Завтра у Львові відбудеться слінгопарад

фото: соціальні мережі

У п'ятницю, 7 жовтня, о 13:00 у Львові відбудеться слінгопарад, який розпочнеться на площі Ринок біля фонтану Нептуна. Захід присвячений міжнародному тижню слінгоносіння, який триває з 3 до 9 жовтня.

"У всьому світі зараз відзначають тиждень слінгоносіння, ми також вирішили не пасти задніх. Хочемо показати, що мама в декреті не повинна сидіти дома. Використовувати слінг – це зручно та мобільно. До участі у акції ми запрошуємо також батьків, які не мають слінгів, ми радо поділимось досвідом та навчимо їх як одягати слінг. Це буде дружня зустріч для молодих батьків", - розповідає мама в декреті, співавтор ідеї слінгопараду Маріанна Рудик.

Конкретного маршруту, за словами Маріанни Рудик, ще немає, однак організатори планують, що захід відбуватиметься у центральній частині міста.

"У серпні ми з донечкою взяли участь у акції грудного вигодовування на коциках у Стрийському парку. Тоді також відбувався слінгопарад, у ньому тоді взяло участь десь 15 людей. Можливо, батьки просто не знали про такий захід, сподіваємося, що завтра до участі зголоситься більше людей", - каже Маріанна Рудик.

Джерело:zaxid.net

Читайте ще новини Львова:

Діти-мауглі роблять феноменальні успіхи 

Діти загиблих рятувальників отримуватимуть щомісячнугрошову допомогу від міста 

На Львівщині підлітки отруїлися горілкою під час уроків