Львівський ролик про безпритульних тварин став переможцем фестивалю

фото: ЛКП "Лев"

фото: ЛКП "Лев"

Дозвілля та їжа
19 жовтня 2016 12:17

Львівський соціальний ролик "Прихистіть" про безпритульних тварин переміг на фестивалі соціальної реклами Molodiya Festival 16, який в Україні проводять вп’яте, інформує сайт організаторів.

Автором ролика, що отримав перше місце, став львівський журналіст Омелян Ощудляк, який зняв відео у рамках соціальної кампанії "Вони такі ж, як і ми". Відео закликає прихистити собак, які мають багато спільного із людьми і потребують уваги та дружби. Соціальну кампанію з 2015 року реалізовує  ЛКП "Лев" у межах проекту технічної допомоги Європейського Союзу "S.O.S. – безпека співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ". Мета кампанії – прилаштувати бездомних собак у сім'ї, повернути викинутим на вулицю тваринам теплий дім. 

Відео закликає прихистити собак, які мають багато спільного з людьми та потребують уваги і дружби

Загалом на конкурс подали 390 соціальних відео. Згідно з умовами конкурсу, ролик повинен бути присвячений демократичним цінностям, правам і свободам людини, громадській активності, гендерній рівності, відповідальному споживацтву та використанню природних ресурсів, етичному ставленню до тварин. Тривалість відео не повинна була перевищувати одну хвилину.

Переможець конкурсу отримав винагороду 25 тисяч гривень.

Читайте ще новини Львова:

У Львові вперше відбудуться собачі змагання

У Львові пройде фестиваль однохвилинного кіно: "100 фільмів за 100 хвилин"

Обери собі друга: 7 собак тижня, які чекають на тебе (фото)

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах