Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе

фото з сайту Dogs-planet.ru

фото з сайту Dogs-planet.ru

Дозвілля та їжа
02 листопада 2016 10:59

ЛКП "Лев" і VG Lviv продовжують спільний проект, публікуючи історії і світлини безпритульних тварин, щоб допомогти їм знайти своїх господарів.

Ми розраховуємо на ваше милосердя, любов і увагу, яких дуже потребують ці бездомні собаки. Сьогодні мова піде про п'ятьох милих тварин, кожній з яких ви можете стати господарем і другом та подарувати достойний прихисток. А вони у відповідь на це подарують вам свою відданість і любов. Адже собака- це єдина тварина, яка любить свого господаря більше, ніж себе.


Соня


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото

Руда сонячна красуня. Дуже спокійна та виважена собака. Розумна, добре гуляє на повідку, а ще – дуже ніжна. Наразі трошки ляклива, проте швидко почне довіряти своїй людині та буде найвірнішим другом. Соня молоденька – їй менше 2 років.


Сінтія 


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 1

Дуже особлива собачка. Їй трохи більше, як півроку. І вона незряча. Попри те, собака має чудовий слух та нюх. Сінтія реагує на людей, впізнає друзів, активно стрибає та дає "цьом". Любить гуляти і бути в людському товаристві. Буде чудовим охоронцем – для прилаштування у вольєр чи у квартиру. Виключно у найкращі та найдбайливіші руки.


Кармеліта


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 2

Спокійна та виважена собака. Має проникливий розумний погляд та дуже красиве хутро. Любить стояти біля людини, притулившись боком, так налагоджує контакт. А ще – любить весело гавкати. Буде вірним та радісним другом для своєї нової людини чи родини.


Ласа (Ласочка)


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 3

Молоденька крихітна собачка. Метис пекінеса. Дуже активна та життєрадісна, тож зробити її чітке фото – це велике досягнення. Любить бути з людьми, ніжитися на руках і бути у центрі уваги. Добра та слухняна, підійде на прилаштування у квартиру, адже розміром – із середнього кота.


Меркурій


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 4Молоденький красунчик. Він – справжня щира довіра до людини. Меркурій – невеличкий метис лабрадора, слухняний, піддається навчанню. Коли його гладиш, він примружує очі, адже дуже любить ніжність. Добре гуляє на повідку, шукає найвірнішу сім’ю.


Павлик


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 5

Вовк-гігант. Неймовірної краси собака. Павлик вже зрілий, але активний та гавкучий. Буде ідеальним охоронцем. Любить гуляти, контактний з людьми.


Найда


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 6

Ця собака руйнує стереотипи про злих грізних "бійців". Стаффордширський тер’єр, віком 6 років – вона стане ідеальним другом, особливо, для знавців цієї породи. Найда чудово підійде на охорону, гавкуча. Але вона обожнює гуляти на повідку, спілкуватись з людьми, а ще обожнює, коли їй чухають боки.


Курт


Обери собі друга: вісім собак, які чекають на тебе фото 7

Молодий активний хлопчина. Має дуже красивий окрас та приємне на дотик хутро. Активний, грайливий, дуже контактний. Попри свій немалий розмір, намагається вистрибувати на ручки та обійматися. Чудовий друг та охоронець.

Нагадуємо, що всі охочі можуть стати волонтерами та вигулювати собак, що перебувають на підприємстві. Прогулянки – це корисно, а ще, вони сприяють соціалізації тварин. Також, якщо ви обрали якогось із собак, ви зможете забрати його додому. Тож не забудьте паспорт!

ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

Фото ЛКП "Лев"

Усі собаки здорові, вакциновані, стерилізовані, мають чіпи з усією важливою інформацією про них.

Контакти ЛКП “Лев”: вул. Промислова, 56, тел.: 252-30-41 або 068 535 45 45

Розклад роботи: з 8:00 до 20:00 щодня, без вихідних. 

ЛКП "ЛЕВ" на Facebook.

 Львів у новинах:

Подбайте про братів наших менших: 10 щасливих тварин, яких прихистили львів'яни

У львівських парках створять майданчики для вигулу та тренування собак 

 

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах