Флешмоб: у Львові масово заспівають Щедрика

Новина - Дозвілля та їжа - Флешмоб: у Львові масово заспівають Щедрика

Новина - Дозвілля та їжа - Флешмоб: у Львові масово заспівають Щедрика

Дозвілля та їжа
29 грудня 2016 15:49

Завтра, 30 грудня о 13.30 год. Lviv Jazz Orchestra запрошує львів’ян та гостей на святковий флеш-моб, який відбудеться у Міжнародному аеропорту ім. Данила Галицького з нагоди 100-річчя з першого концертного виконання найвідомішої української щедрівки "Щедрик".

До мистецької акції долучаться близько сотні вокалістів, шість відомих львівських хорів: Мішаний хор студентів ЛДМУ ім. С. П. Людкевича, Жіночий хор "Дівочі мрії" ЛДМУ ім.С. П. Людкевича, Львівський муніципальний хор "Гомін", Заслужена хорова капела України "Боян" ім. Є. Вахнянина, Народна хорова капела студентів "Gaudeamus" Національного університету "Львівська політехніка" та хор Гарнізонного Храму Святих Апостолів Петра і Павла. Усі хори зберуться разом в один хор, щоб заспівати в унісон найвідомішу українську щедрівку. Диригуватиме відома хормейстер, яка керує хором студентів Львівського державного музичного училища ім. Ст. Людкевича, Оксана Долішна.

Як зазначили у відділі промоції міста Львівської міської ради, флеш-моб такого масштабу відбудеться в аеропорту міста вперше.

"Казковим є той момент, що ця щедрівка лунатиме в аеропорту. Це доведе усім, що хоровий спів - це сучасно і модно! Тож приходьте 30 грудня послухати передріздвяне хорове виконання народної пісні "Щедрик" до Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького та беріть з собою друзів!", - запросив організатор флеш-мобу, директор Lviv Jazz Orchestra, ведучий Петро Луцишин.

Дивись ще: 

Обережно: львів’ян попередили про лавини в Карпатах

Тепле сяйво: львівська Катедра матиме архітектурну підсвітку

Вежа падіння та чашки: у парку культури з’являться нові атракціони

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах