Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе

фото з сайту: Домашні улюбленці

фото з сайту: Домашні улюбленці

Дозвілля та їжа
03 березня 2017 17:56

ЛКП "Лев" і VG Lviv продовжують спільний проект, публікуючи історії і світлини безпритульних тварин, щоб допомогти їм знайти своїх господарів.

Ми розраховуємо на ваше милосердя, любов і увагу, яких дуже потребують ці бездомні собаки. Сьогодні мова піде про вісьмох милих тварин, кожній з яких ви можете стати господарем і другом та подарувати достойний прихисток. А вони у відповідь на це подарують вам свою відданість і любов. Адже собака- це єдина тварина, яка любить свого господаря більше, ніж себе.


Аська


Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе фото

 Молода, активна, енергійна собака віком близько 1 року. Пухкенька, як ведмедик. Соціалізована, ніжна, підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин. Піддається навчанню. Буде вірним другом і чудовим охоронцем.


Край


Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе фото 1Собака середнього віку. Курцхаар, має всі ознаки цієї благородної породи. При прогулянці, хоч  слухняний, намагається полювати і брати слід. Енергійний, любить багато гуляти. Допитливий, уважний, дружній.


Міллі


Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе фото 2

Молоденька собачка, яка потребує родини, яка готова доглядати її, згідно з рекомендаціями наших ветеринарів. Першу необхідну допомогу їй надали, але тваринка потребуватиме піклування. Попри це Міллі залишається позитивною та доброю. Вона трішки ляклива, але зі своєю людиною швидко адаптується і стане веселим відданим другом.


Нік


 Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе фото 3

Молоденький песик-антистрес. Втілення справжньої вірності і дружби. Виважений, неагресивний, підійде на прилаштування в родину з дітьми, що люблять тварин. На прилаштування у квартиру, адже він зовсім невеличкий.


Пулька


 Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе фото 4

Красуня-пекінес. Молода собачка дуже соціалізована і контактна. Швидше за все, вона загубилась. Може хтось впізнає її чи знає її господаря, і допоможе Пульці повернутися додому. Якщо господар не знайдеться, ми шукатимемо для неї новий дім.

Собаки чекають в ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545. Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00.

З цими чудовими собаками можна познайомитись в ЛКП "Лев": Львів, вул. Промислова, 56, тел.: 068 535 4545.

Підприємство працює щодня без вихідних з 8:00 до 20:00. 

За новинами ЛКП слідкуйте на нашому сайті lkplev.com, на Facebook https://www.facebook.com/lvivlkplev/ та в Instagram https://www.instagram.com/lkplev/.

Фото: Марти Сирко

Усі собаки здорові, вакциновані, стерилізовані, мають чіпи з усією важливою інформацією про них.

ЛКП "ЛЕВ" на Facebook.

 Львів у новинах:

Обери собі друга: 5 собак тижня, які чекають на тебе (фото) 

У львівських парках створять майданчики для вигулу та тренування собак 

З'явився сайт, де львів'яни можуть вибрати цуценя з притулку 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах