Записуйся: у Львові працюватиме безкоштовна секція з футболу

фото: VK. com

фото: VK. com

Дозвілля та їжа
07 березня 2017 12:48

5-го березня, на вулиці Кошиця, 4 у Львові відкрили капітально відремонтований дитячо-спортивний майданчик.

Майданчик ремонтували за кошти міського бюджету. Вартість робіт становить близько 1 млн 250 тис. грн. Зокрема, на ньому облаштували міні-футбольне поле зі штучною травою та огорожею й комплекс вуличних спортивних тренажерів.

Кожного понеділка, середи та п'ятниці з 15:00 до 18:00 тут працюватиме безкоштовна секція з футболу для усіх охочих дітей Шевченківського мікрорайону і не тільки. З молоддю буде займатися професійний тренер "Дитячих Клубів Шевченківського району" Крижановський Віктор Йосифович, – інформують у прес-службі Львівської міської ради. 

"Сьогодні ЛКП "Спортресурс" ставить перед собою досить амбітні цілі. Це не лише капітальний ремонт всіх спортивних майданчиків, які знаходяться на балансі нашого підприємства, а й створення додаткових умов та можливостей для мешканців мікрорайонів, де розташовані майданчики для занять фізичною культурою та спортом", – розповів директор ЛКП "Спортресурс" Ігор Самотій.

Довідка

На балансі ЛКП "Спортресурс" знаходять 16 спортивно-ігрових та дитячо-спортивних майданчиків у різних районах м. Львова.

У 2016-му році ЛКП "Спортресурс" вперше отримав достатню суму коштів для проведення капітального ремонту спортивних майданчиків. Зокрема було проведено ремонт 4 майданчиків: на вул. Тернопільська, 13а (міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям та вуличними тренажерами), на вул. Кастелівка, 8 (перший і єдиний у Львові баскетбольний майданчик з поліуретановим покриттям), на вул. Винниченка, 4 (сучасний майданчик для "Street Workout") та на вул. Кошиця, 4 (міні-футбольний майданчик з штучним покриттям та вуличними тренажерами). Сума ремонтів цих майданчиків становить близько 3 млн 200 тис. грн.

У 2017-му році передбачено виготовлення проектно-кошторисної документації та початок капітального ремонту на суму 2 млн 500 тис. грн, зокрема це такі майданчики: дитячо-спортивний майданчик на просп. Чорновола, 45, скейт-майданчик на вул. Винниченка, 4, баскетбольний майданчик на вул. Винниченка, 4, дитячо-спортивний майданчик на  вул. Чорноморська, 12, дитячо-спортивний майданчик на  вул. М. Вовчка, 3 та дитячо-спортивний майданчик на  вул. Й. Сліпого, 33.

Дивись ще:

Адаптована зупинка та спеціальний маршрут: що зміниться у Львові для неповносправних

Знов перенесли: коли трамвай №8 поїде на "Санта-Барбару"

Дочекались: у Львові взялись за реставрацію найбільшого костелу

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах