Новація: у Львівській опері запрацює перший в Україні музичний салон

фото з сайту YouTube

фото з сайту YouTube

Дозвілля та їжа
04 травня 2017 17:38

З 8 травня у дзеркальній залі Львівської опери працюватиме музичний салон та екскурсії театром у поєднанні з камерним концертом, заявив під час прес-конференції 4 травня керівник Львівського оперного театру Василь Вовкун, повідомляє ІА Дивись.info.

8 травня у дзеркальній залі Львівського оперного театру лунатиме музична розповідь "Історія кохання". Ця подія дасть старт музичному салону театру. За словами керівника Львівської опери Василя Вовкуна, це унікальний формат подачі музичного матеріалу для України.

"Ви тут зможете чути музикантів і вокалістів. Ми мріємо повернути залу камерну оперу. Дзеркальна зала працюватиме за окремою афішею, квитком, зі своїм художнім керівництвом", — зазначає Василь Вовкун.

Камерні концерти проходитимуть в опері по суботах та неділях. В інші дні у залі погодинно проходитимуть екскурсії та екскурсії з концертами.

"Під час екскурсії тут не просто розповідатимуть про стіни. У цей час звучатиме 10-15 хвилин музики: і орган, і клавесин, і арфа. Кожна екскурсія закінчуватиметься голосом примадонни Соломії Крушельницької, арією Чіо-чіо-сан (опера "Мадам Баттерфляй" Джакомо Пуччіні, — авт.ред.)", — каже Василь Вовкун.

Крім того, в опері також проходитимуть виставки малярства.

На камерний концерт встановили ціну у 100 гривень. Екскурсія коштуватиме 40 гривень.

Дивись ще:

Туристичний бум: цьогоріч на травневі свята до Львова приїхало вдвічі більше людей

День міста: що буде цікавого в Парку культури

Долучайся: традиційний сніданок на День міста відбудеться на пл. Музейній

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах