Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt

Новина - Дозвілля та їжа - Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt

Новина - Дозвілля та їжа - Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt

Дозвілля та їжа
18 травня 2017 13:14

18–25 серпня у Львові відбудеться міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt — мистецький проект, який щороку об'єднуватиме найкращих музикантів країни та світу.

16 травня у палаці Потоцьких презентувала програму фестивалю Оксана Линів, перша жінка — головний диригент Опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац.


LvivMozArt. Чому Львів?


Львів — унікальне місто на перехресті східної та західної музичних культур, яке гідне приймати один із найпотужніших фестивалів класичної музики в Європі.


LvivMozArt. Чому Моцарт?


Франц Ксавер Моцарт — син геніального Вольфганга Амадея Моцарта, знаний педагог, піаніст, диригент, композитор.

У 1808–1838 рр. жив у Львові й активно творив тут музичне середовище. Він заснував хорове Товариство святої Цецилії, яке стало, по суті, першою музичною спілкою міста, що створило нову європейську традицію виконання класичної музики. Тож львів’яни можуть пишатися, що постать Франца Ксавера причетна до історії Львова.


Чому LvivMozArt?


"Ми прагнемо вийти за межі традиційних місць, де люди звикли слухати класичну музику. Адже насправді класика не знає кордонів", — наголосила Оксана Линів.

Протягом восьми днів у серпні відвідувачі фестивалю зможуть побачити та послухати наживо твори видатних композиторів на десяти музичних локаціях міста (храми Львова, філармонія, Львівська опера, палац Потоцьких, Будинок учених – детальніше за посиланням).

"Фестиваль народився у Львові, його придумали і реалізовують львів'яни. Для нас як для організаторів є важливим, що ідея такого масштабного проекту знайшла відгук не лише серед мистецьких та креативних кіл Львова, а й серед бізнесових. Зокрема, фінансово фестиваль підтримують такі партнери, як "Avalon Inc" – провідна інвестиційно-девелоперська компанія на ринку України, національний виробник міжнародного рівня компанія "Ензим" та "Vintage Boutique Hotel", – розповіла виконавчий директор фестивалю Оксана Сидор.

Міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt планують зробити традиційним для Львова і щороку проводити наприкінці літа у нашому місті.


Програма


Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt фотоЛокації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt фото 1Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt фото 2Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt фото 3Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt фото 4Локації та програма: у Львові відбудеться фестиваль класичної музики LvivMozArt фото 5

Дивись ще:

Як у кіно: на Львівщині злодії розібрали стіну магазину, щоб пограбувати банкомат

Увага: на Львівщині поліція розшукує двох сутенерів

Гайда на ровер: мешканців Львова закликають їхати велосипедом на роботу

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах