Вуличні тренажери та клумба: у Львові відкрили сквер Джона Леннона

Вуличні тренажери та клумба: у Львові відкрили сквер Джона Леннона

У Шевченківському районі Львова 10 червня відкрили сквер Джона Леннона.

Як повідомила прес-служба Львівської міськради, 30% витрат на створення скверу і облагородження території взяла на себе громада мікрорайону Щурата.

У новому сквері на вул. Леннона, 39 встановили вуличні тренажери, облаштували клумбу та огорожу. Близько півтора року координатори проекту "Громади в дії" спілкувалися з громадою Щурата, створювали карту можливостей та переваг цієї території і разом вирішували, який має бути цей проект.

"Після навчання, роботи, тренувань місцем зустрічі для мешканців стає сквер, де встановлено вуличні тренажери, нова клумба, огорожа. І секрет, мабуть, в тому, що на Леннона не живе "славнозвісна" Тося, яка все має зробити. Тут не чекають на адміністрацію, мера чи сили зверху. Крок за кроком твориться новий простір, для себе та родини. І хай для когось цей район асоціюється з Індією та всіма означеннями, що часто вкладають в цей топонім, зараз на Щурата твориться новий район, і це тільки заслуга свідомих, ідейних та активних мешканців", – заявила координаторка мікрогромади Щурата Тетяна Попович.

Цього року в місті презентують ще 17 проектів, які були втілені спільно з місцевими активістами у рамках ініціативи "Громади в дії".

Загальною метою проекту є намір згуртувати людей навколо спільних проблем у кожному районі та налагодити комунікацію між активістами, владою та мешканцями.