До уваги велосипедистів: у Львові відкриють ще 6 станцій велопрокату

Фото: ІА Дивись.info

Фото: ІА Дивись.info

Дозвілля та їжа
24 липня 2017 13:20

Нові шість станцій велопрокату Nextbike планують встановити до жовтня, повідомив під час брифінгу, Остап Буденкевич, співзасновник компанії Nextbike Україна, інформує ІА Дивись.info.

Сьогодні у Львові функціонують 24 велопрокатних станції Nextbike. Відтак, у розпорядженні користувачів 140 велосипедів. У самій компанії запевняють, що це тільки початок. Так, за словамиОстапа Буденкевича, співзасновника Nextbike Україна, вже цього року у Львові можуть встановити ще 6 станцій.

"Якщо ми встигнемо до жовтня їх купити, привезти і поставити, тоді вони будуть 100% Якщо ні, то наступне розширення буде у 2018 році. Скільки станцій — анонсувати не будемо, у нас є свої плани. Але ми хочемо закривати північний район: вулиці Миколайчука, Грінченка, Хмельницького, Липинського, а також район вулиць Вашингтона, Зеленої і Пасічної", — зазначає Остап Буденкевич.

Співзасновник компанії пояснює: на старті проекту велосипеди встановили тільки у центральній частині міста і біля навчальних закладів, аби показати, що Nextbike взагалі існує.

"Насправді, ця система повинна давати можливість людям зі спальних районів сполучатися з іншими спальними районами та центром міста", — додає Остап Буденкевич.

Зазначимо, перший в Україні муніципальний прокат велосипедів Nextbike офіційно запустили у Львові у березні 2016 року.

Дивись ще:

Покарають гривнею: за паркову на місцях для людей з інвалідністю збільшать штрафи

Дивись: на вулиці Дорошенка з'явився новий мурал 

Обережно: у водоймі на Львівщині виявлено лептоспіроз

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах