Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center

Новина - Дозвілля та їжа - Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center

Новина - Дозвілля та їжа - Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center

Дозвілля та їжа
25 липня 2017 17:17

У Львові тривають активні відновлювальні роботи закладів культури. Багато робіт проведено в ЛКП "Львівський кіноцентр". Тут замінено вікна, двері, встановлено нові крісла. Ще проводитимуть роботи з доступності закладу та встановлюватимуть нову систему опалення.

"Цього року замінено вікна, двері, встановлено 176 нових крісел у залі, закуплено новий проектор, замінено ковролін. Також ще цього року будуть проводитись роботи по доступності закладу для людей з обмеженими фізичними можливостями. Тривають роботи у підвальних приміщеннях. Плануємо встановити систему опалення. Дуже популярним серед мешканців мікрорайону є кіно на даху", - розповіла Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center фото

Як розповідає директор ЛКП "Львівський кіноцентр" Андрій Породко, після реорганізації державного комунального підприємства кінотеатру "Сокіл" у ЛКП "Львівський кіноцентр", тут ведуть активні ремонтні роботи, на які з 2015 до 2017 року з міського бюджету виділено близько 3 млн. 700 тис. грн.

"Квитки можна купити або онлайн, або безпосередньо у касі кінотеатру. Ми завжди чекаємо на вас і готові допомогти з вибором фільму, а для улюблених глядачів у нас завжди знайдуться місця. Вартість квитків на покази у залі - 40 грн., на даху - 60 грн. (попередній продаж 40 грн.). У залі 176 місць, на даху - 60, зал оновлений. Запрошуємо вас у LFC. Раді усім глядачам", - додає Андрій Породко.

Зокрема, за кошти з місцевого бюджету вже замінили частину вікон, провели реконструкцію даху із встановленням рубероїда, провели капітальний ремонт фасаду, закупили крісла в кінозал, а також створили кінотеатр на даху. Виконано чимало робіт власними силами кіноцентру зі  залученням спонсорів.

Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center фото 1

Протягом 2017-2018 років заплановано ремонт опалювальної системи.

В перспективі задля комфорту відвідувачів планують створити універсальний простір і арт-зал, а для зручності батьків з дитячими візочками та для осіб з інвалідністю – встановити пандуси. 

Нагадаємо, Львівська міська рада 18 грудня 2014 року прийняла ухвалу про реорганізацію ДКП "Кінотеатр "Сокіл" (вул. Володимира Великого, 14-а) способом перетворення у ЛКП "Львівський кіноцентр" зі збереженням функцій кінотеатру.

Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center фото 2Червоні крісла, зелена трава: як оновили Lviv Film Center фото 3

Дивись ще:

Реалії: як на Львівщині пробуксовує програма "Доступні ліки" 

Не впорався з течією: на Закарпатті в річці знайшли тіло школяра 

На всіх не вистачило: львівська юристка привласнювала хабарі, які мала передавати суддям

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах